Southern Maine Community College, South Portland:

Acton: Bonnie Bremner; Alfred: Michael Demmons, Adam Giroux, Martha Hamilton, Jessica Martel and John Salo; Arrowsic: Nathan Elwell and Sonya Elwell; Arundel: Kristen Hodak and Melanie Lunt; Bar Mills: Gary Gauvin and Andrew LeProhon; Bath: Peyton Brewer-Ross, John Briggs, Shelion Buchanan, Mary Doble, Angela Filmer, Monica Fox, Katherine Fraser, Rachel Fraser, Sean Grady, Martina Krueger, Emily McDorr, Caitlin Simmons, Joy Spencer and Abigail Turnbull;

Boothbay: Alex Dickinson, Echo Gistis, Tawana Manyukwi and Stephanie Weston; Boothbay Harbor: Julian Hauser, Megan Hodgdon, Joshua Pinkham and Heather Reynolds; Berwick: Michael Collins and Mary Desjarlais;

Biddeford: Jessica Arel, Michael Baker, Mark Bournival, Jonathan Breard, Stacey Chan, Tracy Chipman, Cornelia Clair, Thomas Conry, Blair Cote, Ryan Crowley, Darrell Curtiss, Whitney Dion, Roland Dubois, Jennifer Faucher, Renee Fecteau, Kimberley Gagne, Kyle Gagne, Cady Gagnon, Corey Gallant, Kenneth Gonneville, Mandy Grenier, Kilea Haire, Chelsea Hale, Harold Harmon, Bradford Howard, Panharath Ing, Michael Lahr, Michelle Lapointe, Kathryn Marnix, Elizabeth McKellar, Kate Michie, Christy Nash, Jamie O’Jala, Michelle Ouellette, Tyler Peloquin, Lauria Pettengill, Meaghan Robinson, Nicole Romiza, Mary Rowan, Matthew Scott, Heath Seeley, Tarra Thibault, Jimmy Tran and Sarah Viger;

Bowdoin: Holly Christopher, Chelsi Goodwin and Jordan Small; Bowdoinham: Christopher Kimball and Shirley Tracy; Bridgton: Richard Burgess, Michael Fitzgibbons, Kristi LaMotte Boutin, Karen Lewis, Michele Senior, Philip Staley and Robin Ward; Bristol: Isabella Nelson;

Brunswick: Mallory Washburn, Gregory Beaulieu, Kamyla Bedusco, Peter Brazier, Kasi Colburn, William Conant, Adam Connor, Carrie Connors, Ashley Crosby, Elizabeth Culver, Lauren Dodge, Barbara Duff, Lori Flaherty, Gabriel Gargiulo, Adam Gray, Lori Hall, William Hurley, Robert Jones, Peter Kilpatrick, Heather Leeman, Lisa Legare, Alex Legassey, Beverly Lemieux, Sara Libby, Jenise Lucas, Kevin Marcotte, Nathan Mooney, Cara Ney, Thao Nguyen, Rebecca Nolon, Rebecca Ray, Brianne Richardson, Patricia Riggs, Raymond St. Pierre, Aimee St. James, Catherine Stainbrook, Jonathan Theberge, Nicholas Weil and Amanda Heller; Buxton: Daniel Allen, Bobbi Berracah, Tyler Brown, Brian Butler, Darryl Camire, Cody Carlson, Nicole Constant, Micah Costigan, Kyle Durkin, Bram Fisher, Jamie Franck, Andy Harmon, Zackery Johndro, Heather Kromer, Andrew Labrie, David Lauzon, Casey Lovejoy, John Lund, Lloyd Metcalf, Daniel Morgan, Kyle Myers, Ashley Nason, Brendan O’Neill, Heather Rollins, Jason Ruginski, Crystal Stack, Laura Szafranski, Tanya Therrien and Eric Tozier;

Cape Elizabeth: Nicole Alves, Armand Ciraldo, Charles Colburn, James Contardo, Kara Durante, Nathan Hansen, Brandon Leaman-Farley, Jared Leaman-Farley, Susan Long, Michelle Mallory, Angelina Marino, Linda Matthews, Theresa McKenzie, Jessica Naegely, Nathaniel Ogden, Luke Pighetti, Clayton Snelling, Brendan Sweeney, Yuan-Chen Tai, Malcolm Toon, Kari Vance, Kadie Yahn and Robert Yokabaskas; Casco: Ryan Alberts, Jarred Bridges, Roaine Dion, Kristyn Peterson, Sara Petroskey and Miranda Vaughn; Chebeague Island: Lida Munroe and Arianna Stefanilo; Cumberland: Lucas Brundage, Nathanael Fitzgerald, Freja Folce, Lily Hamill, Stuart Hill, Melanie Janarelli, Samantha Maldonado, Nicholas Mangino, Allyssa Michel, Sarah Snow and Christine Zagarella; Cornish: Nicole Bouchey, Eva Cox, Sharon Roney and Blais Whitney; Damariscotta: Scott Dodge; Dayton: Kara Barstow, Jacob Guay, Nicole Hilton, Alexander Keller and Patrick Roy;

East Boothbay: Candice Carrier; East Parsonsfield: Emmett Petersen; East Waterboro: Brandon Laflamme and Joseph Randall; Edgecomb: Dotti Cost, Stacy Densmore and Bobbi-Jo Samuelson; Eliot: Patricia Foster, Joseph Hatheway, Meagan Hoyt, Kevin Hynes and Thomas Jenkins;

Falmouth: Elicia Arsenault, Leslie Blanchard, Cody Cabana, Emily Carter, Courtney Daicy, Gregory Grassi, Dana Harris, Lori Johnson, Abigail Kelley, Tina Kinney, David McGill, David McGovern, Ben Metivier, Daniel Moulton, Mar Packard, Lee Skillin, Caitlin Taylor, Nicole Tiernan, Zachary Tooker, Susan Vayda, Heather Villacci and Alison Watts; Freeport: Emma Jo Campbell, Joel Dexter, Lori Dressel, Nathan Goucher, Jairet Harrison, Samuel Heye, Joseph Knowlen, Allison LaHaye, Emily Lowell, Cyril Lunt, Allison Moon, Benjamin Mullane, Rajkumar Patel, Stephen Pollock, Kathryn Stilkey, Joel Titcomb and Joshua Welzel;

Gorham: Tiffany Amoroso, Andrew Arena, Austin Arena, Caleb Berry, Nicholas Berry, Dwight Blanche, Anthony Brown, Abel Cota, Florence Cousins, Mackenzie Crosby, Zachery Dandy, Ariell Diggs, Gabriel Douyard, Julie Doxsey, Daniel Eastwood, Alexander Eisenhauer, Samantha Gale, Paul Gonneville, Rebecca Harrigan, Lauren Higgins, Sherry King, Justina Kushnar, Lana Jo Lane, Arline Leach, Letitia Locke, Rebecca Loomis, Nicole MacDonald, Trinity Macomber, Bethany Margeson, Michelle McCutcheon, Adam McGoon, Kabena Mutombo, Anima Nikonthet, Nilaya Curran Palmer, Michael Pecoraro, Freeman Richardson, Tracy Rickett, Cori Sanborn, Eugene Schleh, Nicole Silverman, Cameron Smith, Thomas Stirling, Cory Towle, Bruce Tracy, Kristina Vellani, Lavonah Welsh and Christopher Woods;

Gray: Michelle Barry, Lisa Burke, Joseph Ferri, Caitlin Haines, Eugene Harmon, Larry Harriman, Cassandra Mangano-Correa, Ryan McKenna, Nicholas Palmer, Jenica Poulin, Jason Pratt, Katharine Montague Randall, Amanda Ross, Brandon Ryan, Adam Theriault, Nicholas Voltolina and James Wurgler; Harpswell: Brian Bibber, Shanna Dall, Brandy Darling, Keasha Hennessey, Lori Hodell, Rosemarie Perry, Margaret Thomas, Daniel Vaillancourt, Cullan Whitaker, Stephanie Whittingham and Rachel Barker; Hollis: Daniel Burgess, Nichole Champ, Raymond Champ, Curtis Dyer, Jessica Gaudette, Kristina Harmon, Emma Rumery, Thomas Vickery, Branden Walker and Angelicia M. Woodbury; Hollis Center: Peter Burkhart, Juanita Dube, Krysten Dunn and John Thompson;

Kennebunk: Thomas Bisson, Stuart Boyles, Kristen Brooks, Kyle Campbell, Nathan Chisholm, Bogdan Davidenko, Stephanie Delisle, Magan Deteso, Neil Ford, Hannah Gauthier, Justin Melton, Tayler Micca and Amanda Mosher; Kennebunkport: Jarod Cooper; Kittery: Felicia Manson; Lebanon: Jeremy Church, Samantha Cole and Lindsey Kartaszewicz;

Limerick: Stacy Adams, Jocelyn Cartier, Craig Damon, Brandon Levesque, Selina Mead, Paul Mendes, Jonathan Ming, Colby Robinson, Lenroy Shaw and Rachael Welsh; Limington: Cecely Burth, Marina Howard, Ryan Hunt, Kyle Larsen, Misty Libby, Rosemarie Linehan, Rebecca Pickett, Susan Raychard, Andrew Walton and Jennifer Wright; Lisbon Falls: Linda Hildonen; Lyman: Bethany Aguilo, Scott Duley, Lisa Ireland, Lacy McMoarn, Joseph Melick, Kurt Myhaver, Ryan Scott, Alex Kazimer, Brittney Monier, Jacob Noyes and Brad Gebhardt; Naples: Christine Croteau-Schreiner, Alysia Doherty, Steven Howe, Rebecca Kiriaji, John Maloney, Heather Martin, Kimberly Pearson, Christopher Roy, James Shively and Tammy Wright;

Newfield: Mallory Kabitzke; New Gloucester: Samantha Browne, Roux Lobozzo, Christopher May, Jade Rogers, Claire Smith, Kelley Stebbins, Jacob Tripp, Joshua Tripp, Josalee Danieli; New Harbor: Cheyenne Geyer; Newcastle: Rena White; Nobleboro: Chelsea Warner Bowers; North Berwick: Christina Bruyere, Kerri Janocha; North Waterboro: Heath Cloutier, Dale Gagne, Conor Hickey, Kristin Higgs, Vicki Quattrucci and Rachel Randall; North Yarmouth: Danielle Albee, Alan Buzzell, Allison Dahlgren, James Hart, Melissa Henes and Mark Jones; Orrs Island: Dakota Brown; Ogunquit: Kirill Artemyev; Old Orchard Beach: Julia Aumuller, Joseph Barth, Troy Beauregard, Michael Bell, Natallia Chekunova, Joshua Cole, Sarah Coreau, Eric Cyr, Lori Descoteaux, James Duffy, Raymond Ellery, Isabelle Fontugne, Dianne Fredette, Peter Hobart, Leanne Blais, Jennifer Lano, James Lennox, Bambi Nichols, Lindsey Nyitray, Leslie Penna, Richard Penniman, Caitlin Pleau, Symanie Roche, Andrew Smith, Christine Stickland, Marina Tatur, Alexander Teremkov, Ronald Trautvetter and Natasha Zompa; Parsonsfield: Devan Andersen, Lawrence Smith, Carl Waldron and Samantha Watson; Peaks Island: Taylor Cusack and Alexander Kinner; Phippsburg: Jamie Buma, Suzan Collins, Travis Moore, Randy Romatowski and Laurie Wilgus;

Portland: Isnino Abdi, Fatuma Abdille, Said Abdulle, Jesse Adamo, McKinley Adams, Ali Addan, Ekhlas Ahmed, Christina Ainsworth, Auma Aliardo, Benjamin Allen, Katrina Allen, Ian Andrews, Michael Argentieri, Ater Ater, Matthew Baker, Olivia Barber, Katherine Barron, Ruth Bateman, Jeremiah Bauknight, Ellen Bean, Danielle Berry, Stefanie Berube, Adane Bewset, Erik Bjorkdahl, Max Blumenthal, Justin Bodamer, Craig Bowden, Tanner Bowley, Alex Bowman, Maria Boyadjieva, Tyler Brennan, Carney Brewer, Lynn Brooks, Molly Brothers, Ann Brown, Mary Brown, Christopher Buchanan, Greg Bullard, Martha Bunker, Kristina Burnell, John Buro, Matthew Bushnell, Liza Cagney, Alex Campbell, Brandy Casey, Benjamin Cavallaro, Piyaporn Chanyodsakul, Dylan Charlesworth, Mikel Chayer, Lisa Chretien, Eric Churchill, Osward Citegetse, Michael Clark, Kevin Clermont, Brittany Cloutier, Spencer Colburn, Joseph Colcord, Andrew Collett, Scott Connor, Carly Cooke, Scott Cooledge, George Corey, Sara Cormier, Tiffany Crockett, Amy Currier, Anthony David, Emily Davis, Christina Davis, Alexandre Day, Monica Neeser De Aragao, Troy Deroche, Nicolas Desjardins, Michelle Ditmars, Mary Donato, Jessica Duane, Christina Dunnigan, Mark Egeland, Ched Suniega Encabo, Athena Erickson, Alexander Feldbauer, Bernadette Feldbauer, Alyssa Ferguson, Shayna Ferguson, Timothy Findlen, Rebecca FitzPatrick, Anna Flemke, Matthew Flynn, Jon-Michael Foley, Kristin Foley, Michelle Foley, Whitney Ford, Joseph Forestell, Ryan JFournelle, Dustin Fournier, Aaron Frederick, Kayla Fusco, Edith Gabor, Ashley Gagnon, Kristi Gagnon, Molly Gallagher, Stephen Gandron, Michael Garafano, Emalee Garrett, Emily Gerardo, Andrew Giordano, Alexander Gormatov, Jeffrey Gould, Marvin O’Brian Grant, Barbara Grant, Tristan Grasso, Meredith Gresh, Christina Gutierrez, Patricia Hall, Christina Hamel, Daren Haslip, Abdullahi Hassan, Bradley Hebert, Victoria Henderson, Kimberly Hernandez, Erin Higgins, Ruth Higgins, Mahdi Hirsi, Charles Hollien, Samuel Howard, Andrea Hurley, Cody Hurst, James Irvine, Pacifique Jabiro, Justin Jacques, Lisa DeHahn Jade, Allison James, Cameron Jones, Rhonda Juneau, Joseph Kabaso, Jocelyne Kamikazi, Nathan Kayamba, Ashley Kearns, Zebulon Kelley, Colin Kelly, Laura Kelly-Hartery, Meehee Kim, Larry Kirby, Yulia Kiseleva, Matthew Knight, Emily Koning, Tatsiana Kosciuk, Dominique Krasow, Christopher Kraus, Brandee Lagasse, Peter Land, Jocelyn Landers, Maureen Lang, Joshua LeClair, Amy Lee, Drew Lekousi, Peter Lekousi, Levi Levesque, Katie Libby, Theresa Libby, Adrian Lie, Khanh Luong, Cheyanne MacDougall, Daniel Mack, Ella Mackowiak, Farshid Mahmoudi, Mehraein Mahmoudkelayeh, Tamara Manzer, Katelyn Mcaloon, Lindsay McArthur, Jacob McBarron, Ann-Marie McCarthy, Ruthann McCorry, Hillari McFarland, Chris McGonagle, Stephen McLaughlin, James McNeill, Michaela McVetty, Theodora Medouris, Kiel Mellady, Carly Messer, Halimo Mohamed, Matthew Monson, Dominic Montecalvo, Jonathan Moore, Keith Morrison, Francine Ruthiririza Muhora, Matthew Mulkern, Aimee Murekatete, Laurence Musabyemariya, Fabienne Namuhoranye, Michel Ngandu, Khoren Nieuwejaar, Sophia Njaa, Claude Nkurunziza, Ryan Noiles, Roda Noor, Kelly Norris, Ian Northrup, Sonia Ntare, Howard O’Brien, Layla O’Connor, Mark Okeny, Jacob Ouellette, Angiela Acebedo Papas, Christopher Parker, Garrett Patchell, Brandi Patenaude, Shawna Paul, Tracey Peterson, Victoria Pettingill-Douglas, Kim Thi Pham, Honglan Thi Pham, Luke Phillips, Phivann Phum, Jill Pierce, Margarita Olegovna Polivtseva, Marta Polselli, Roberta Ponce, Rajkumar Prabhu, Tapong Prayong, Robert Provoncha, Elio Qirushi, Tien Quang, Raymond Quattrucci, David Reilly, Shamus Riley, Natalie Roberts, Derek Robinson, Michael Rodney, Mandy Rodney, Amber Rogals, Jonathan Rogers, Milica Rogosic, James Romano, Chelsea Roy, Milika Ruthiririza, Gorette Rwaganje, Thomas Ryan, Ginny Sagan, Steven Salois, Stephen Savage, Zornitsa Savova, Andrew Scott, Joshua Scott, Lauren Scribner, Susan Seavey, Nico Seiler, Carrie Shaw, Sarah Sheehan, Travis Shipman, Aaron Simon, Kishan Singh, Danielle Smith, Dawn Smith, Dana Smith, William Spear, Scott Stailing, Kaylie Stewart, Mackenzie Stinson, Natalia Struchkova, Julie Suiter, Jannette Tacka, Erik Tainter, Joel Talsma, Rebecah Tanner, Liping Tao, Lucie Tardif, Kevin Thiv, Elizabeth Thompson, Rebecca Tibbetts, Hannah Townsend, Stuart Townsend, Sarah Triano, Sean Turner, Annonciata Urujeni, Hinda Uthmaan, Sokkha Va, Timothy Valliere, Chau Thi Bich Vo, Owen Voigt, Brian Volz, Paige Walz, Patricia Watson, Nils Werner, Jason White, Elizabeth Winslow, Raymond Wood, Thomas Yanga, Benjamin Yeaton and Alexander Zimmerman;

Pownal: Nicole Gowen and Brooke MacArthur; Raymond: Joshua Bowman, Amber Gillis, Amanda Greeley, Nicole Lloy, Joshua LeViness, Katelyn Lloy, Susan Snow, Justin Terry and Jennifer Vought; Richmond: Phyllis Green, Scott McLaughlin and Jeffrey Smith; Round Pond: Jessica Sewall; Saco: Jessica Arbisi, Thomas Beraha, Andrew Cain, Richard Caron, William Casbay, Samuel Corriveau, Joseph Couture, Kim Culvert, Patricia Curtis, Brianna Cyr, Walter Davis, Thomas DiBiase, Jennifer Dickstein, Valerie Dillow, Jessica Diolio, Mary Fitzgerald, Cara French, Matthew Gallagher, Nathaniel Garland, Joseph Geaumont, Shannon Googins, Paige Henderson, Maureen Henderson, Ashley Johnson, Ryan Jordan, Yigit Katkici, Tanya Littlejohn, Kory Martin, Marc Martin, Meredith McGillicuddy, Roy Meredith, Costa Moreshead, Nathan Murray, Travis Nadeau, Isabella O’Toole, Arianna Papale, Courtney Prak, Sarah Ramsey, Denise Rees, Joshua Smith, Katherine Smith, Tanner Souter, John Vandoloski, Nicole Walker, Jeremy Webber and Caleb Young;

Sanford: April Bourgoine, Jacqueline Carpenter, Kyle Desrochers, Joseph Garneau, Shannon Gilpatrick, Megan Greenwood, Stephen Junkins, Bryan LaFrance, Ryan Langlois, David Langstaff, Laura Miller, Kim Nang Pon, Jessica Prevatt, Danielle Provencher, Zakhia Saab, James Sadler, Kyle Santosuosso and Heather Wechsler;

Scarborough: Robert Baizley, Robert Benevento, Amanda Brezack, Colby Charrier, John Chen, Noah Cohen, Pamela Coombs, Noelle Cooper, Mollie Coyne, Adair Doe, Erica Dube, Alexander Duggan, Carmen Esposito, Alexandria Fagan, Sean Flanagan, Stacey Fletcher, Matthew Frank, Jesse Gardner, Justin Gray, Benjamin Hall, Samantha Harden, Nadezda Hinds, Charles Hopkins, Kirsten Knutson, Alexander Koenig, Lindsey Martin, June McClean, Parisa Mohabbatiseysan, Gregory Ociepka, Kayla Palmer, Jennifer Raabe, Leah Rice, Alana Saleeby, Melanie Stanley, Courtney Sullivan, Valerie Watson and Margaret Wright; Sebago: Sara Barry, Ryan Merritt, Sean Murray and Kyle Nason; Shapleigh: Thomas Bourque, Kevin Romano and Theodore Theriault; South Berwick: Pamela Burhoe, Denise Darcy and Jesse McIntire; South Casco: Ashley Kent and Tiffany Sapiel; South Freeport: Tiffany Dixon; South Bristol: Katherine Lincoln;

South Portland: Tracey Aella, Meghan Allen, Matthew Arnold, Alex Arsenault, Dalton Barter, Timothy Bates, Nicholas Bennett, Star Bergh, Margaret Bogart, Cody Bothel, Chad Bouchard, Christopher Bouchard, Patrick Brady, Nicole Brigham, Howard Burpee, Chelsea MacIsaac Burr, Kimberly Charles, Leakhena Chhay, Kathleen Chisholm, Alexey Chistyakov, Kelsi Conley, Patrick Connolly, Tammy Creamer, Michael Dandy, Uyen Ha Phuong Dang, Michael Danzinger, Olga Davydova, Michael Day, Patrick Desjardins, Harsha Reddy, Devon Dickey, Anna Drew, Patrick Dugas, Giang Thi Ha Duong, Nicole Dussault, Shannon Esslinger, Penny Farris, Caitlin Ferreira, BobieLynn Fisher, Julie Fortin, Anthony Frost, Ashleigh Furrow, Farid Gardashov, Brittany Glanville, Devon Grant, Erika Grover, Erika Hanson, Joshua Hathaway, Kaycee Hendricks, Trevor Holmquist, Sandra Hutchinson, Stewart Hutchison, Nhi Thi Thuy Huynh, Lori Jane, Cassandra Johnson, Alexander Jones, Amanda Joubert, Andrew Kalloch, Alexandr Kasianov, Oxana Kasianov, Tyler Kelly, Tanya Kelly, Felicia Kennie, Kourtney Kentigian, Isabel Keppner, Tess Kupel, Robert Landry, Susan Larrivee, Rosa Libby, Khoung Lim, Benjamin Link, Nicholas Link, Joseph Lovejoy, Benjamin Lowell, Ashley Maietta, Joshua Mansir, Sean Martin, Diana McAllister, Jesse McLeod, Megan McLeod, Gabrielle Michaud, Amanda Moors, Kendall Morong, Robert Morong, Linda Nadolny, Casey Nee, Morgan Newell, Truc Nguyen, Taylor Nixon, Troy Olson, Haley Osgood, Jessie O’Sullivan, Inbo Pak, Matthew Phair, Joanne Phinney, Jane Pickett, Audrey Pictou, Ryan Pinheiro, Donna Piscopo, Broderick Preston, Andrea Pringle, Jascha Propp, Jennifer Reese, Mason Rich, Kristine Ridge, Michael Ross-Corbett, Heidi Schweizer, Christopher Skidgel, Micah Smaldone, Charles Stanhope, Chris Stevens, Lori Thibodeau, Jessica Thomes, Jennifer Viola, Jamie Vosmus, Jennifer Wallace-Mainit, Kathleen Walsh, Benjamin Ward, Jennifer Webb, Robert White, Christine Whitlock, Adryenne Wiswell, Peter Wormell, Elizabeth Yattaw and Samantha Yotts;

Springvale: Patrick Johnson, Timothy Knight, Sarah Mack, Gregory Szymbor and Sarah Turmelle; Standish: Corinne Burgess, Melissa Byrnes, Christina Carpenter, Kaitlin Delaney, Kevin Dillard, Patricia Harmon, Mitchell Keith, Amy Legere, Thomas Minton, Carrie Monty, Ashley Pappalardo, Tina Pelletier, Stephen Secord, Stephanie Trynor and Michael Veit; Steep Falls: Roberta Emerson, Rachel Farrow, Louis Logsdon, Elizabeth Mercier and Mylita Seymour; Topsham: Sarah Bennett, Kristina Miles, Blaise Aberle, Alexandra Anagnostis, Gina Ballard, Magen Bradley, Casandra Carbary, Jaclyn Clark, Molly Hancher, Brandy Kinney, Joshua Larrabee, Samantha Lavallee, Robyn Lawler, Matthew Pecoraro, Eric Proctor, Travis Richard, Kathryn Roma, Lucas Shirland, Jin Wang, Antoine Bois and Duval Pesantez; Waldoboro: Evan Laine and Brandon Sodergren; Waterboro: Bethany Jordan and Marissa Moreau; Wells: Bailey Bedell, Shauna Ayotte, Devyn Poirier, Alec Rutter, Courtney Sabol and William Worthley;

West Baldwin: Joseph Rankin; Westbrook: Tarka Anderson, Robert Aube, Larissa Bakker, Darlene Kaneza, Joyce Bernard, Ashley Berry, Hillary Bickford, Shelby Briggs, Jalissa Bryant, Rachel Chandrasekaran, Saman tha Creenan, Christopher Davis, Corey DiGirolamo, Nathaniel Dodge, Benjamin Douglass, Rebecca Enman, Alicia Fitzgerald, Christine Germaine, Victoria Hercock, Benjamin Kasianov, Vanessa Kearns, Rebecca Law, Linda Levecque, Karen Lin, Joshua Logan, Julie Long, Julita Luke, Katherine MacDowell, Amanda Martin, Shawn McAlpine, Chansatha Meas, Stephanie Miles, Bret Mills, Michele Morgan, Robert Morrill, Nerine Morris, Erin Murphy, Mark Pettingill, Garrett Poitras, Jennifer Poulin, Darryl Quinlan, Jamieson Ramsay, Maria Romano, Bradley Scovil, Nathan Slocum, Joshua Smeltzer, Brianna Smith, Donya Soleymanabadi, John Spearen, Gina Sylvester, Jessica Tardiff, Donna Toth, Emily VanDuzer, Caleb Wannemacher, Dana Watts, Elizabeth Wescott, Ashley Willoughby and Charles Winslow; West Bath: Brandon Burgess, Heather Card and Timothy McCabe; West Kennebunk: Hallie Fuller, Kathleen Barron, Jessica Ehrenborg, Peter Hanlon, Benjamin Mace, Patrick Miller, Stephanie Morin and Justine Willey; Westport Island: Jerry Partelow;

Windham: Theodore Abbott, Ryan Bergan, Carie Blake, Joseph Bosco, Shelby Busque, Patrick Cotter, Sandra Crockett, Joshua DeSalle, Tiffany Despault, Kelly Dubay, Megan Emery, Paige Estes, Rebekah Gagne, Scott Gartsu, Pavel Gorelov, Brenda Gouzie, Anthony Grondin, Mahlon Hansen, Travis Hoot, Amanda James, Chelsea Jamieson, Debby Kimberlin, Robert-James Kirkbride, Emily Lambert, Audrey McCarty, Rebecca McCarty, Kelli McCarty, Keith McClure, Darcy McKellick, Kevin Millett, Mihaela Morin, Amber Partridge, Aaron Pattershall, Jordan Reglin, Timothy Robbins, Melissa Roszka, Joshua Saunders, Allison Sawyer, Kristy Smith, Jonathan Thomas, Karen Tompkins, Darcy Wilkins, Carla Woodward, Rachel Worthing, Tiffany Wothers and Josh Young; Wiscasset: Damien Austin, Malissa Flaherty, Hannah Morse, Zachary Pickering and Chad Plourde; Woolwich: Justin Baker, James Lagner, Shayna Pinkham and Kelly Titcomb; Yarmouth: Anita Demetropoulos, Matthew Durloo, Sarah Fisher, Erin Grindle, Alan Hall, Alexander Lawlor, Gregory Low, Stephanie Martin, Jennifer Pendexter, Nicholas Richmond, Francis Ridge, Nichole Usher, Ashley Willoughby and Gail Wyman.