Third Quarter

Seniors

High Honors: Abigail Ferland, Danielle Garry, Ashlea Gerbino, Christian O’Connor, Heather Offermann, Zachary Pease, Jared Twombly, Brynn Vessey;

Honors: Brooke Ambrosino, Drew Binger, Catherine Bonner, Adam Briggs, Philip Brockelman, Victoria Churchill, Mikayla Civali, Courtney Cole, Adam Crepeau, Abigail Cruz, Madison Darrah, Juliana DePerrio, Renee Dervishian, Mason Finitz, Kelley Francis, Liam Goodale, Ross Hogan, Sean Horigan, Allison Jusczak, Georgianna Knowles, Gabriella Knox, Olivia Lamontagne, Mitchell Lee, Jiamei Liu, Courtney Martel, Carlie Martin, Hunter McKay, Kyle Miller, Christopher O’Connor, Madison Patten, Barrett Pritchard, Madelyn Rennie, Fionnbharr Reynolds, Samuel Rickerich, Anna Schindler, Taylor Simpson, Bryce Sobotka, Trenton Spencer, Emily Sudrabin, Eli Valentine, Taylor Vallee, Erica Weigel, Melissa Welch, James Winkler;

Commendations: Wyatt Austin, Liam Bond, Noah Carpenter, Madelyn Dignam, Samantha Ferland, Amber Freeman, Michael Gallagher, Tyler Gallant, Anne Graziano, Michael Mazur, Conner O’Brien, Pamela Ramsey, Amanda Sevigny, Elizabeth Wagner, Asher Wilford, Lucas Young

Juniors

High Honors: Malory Connolly, Emma Cusack, Zachary Gauthier, Olivia Golini, Hannah Knoettner, Paige McElwain, Erin McKenna, Ashlee Ortstadt, Emma Patten, Taylor Pelletier, Jordan Pidgeon, Danielle Sparks, Hannah Will, Joseph Yauch

Honors: Samantha Ackerley, Hannah Albert, Joseph Albert, Michael Bennett, Hannah Brown, Nora Burns, Emma Bychok, Alexandra Cable, Brendan Carney, Kendall Carr, Jacquelyn Compositor, Grace Cromwell, Kiana Cryan, Erin D’Aquila, Eden Fitzgerald, Jessica Foggarty, Marissa Ford, Addison Fredette, Georgiana Gardner, David Giles, Gabriela Gomes, Hunter Henriksen, Jason Henson, Nicholas Heyland, Zane Insko, Sarah James, Alexandra Jutras, Mark Kalnin, Joshua Karpowicz, Brad Kelley, Kayla Kelly, Lisa King, Lars Lauersen, Abigail Leclerc, Claire Leroux, Amanda Lillie, Eric Lindbom, Jonathan Mackaman, Samuel Mark, Katherine Melo, Alexandra Murphy, James Orso, Robert Papp, Madison Roberts, Samantha Robinson, Emma Rohrer, Lydia Shaw, Connor Smith, Amanda Sobotka;

Commendations: Stephen Carr, Tucker Corbett, Cameron Curtin, Jacqueline Eaton, Amanda Hamilton, Zachary Handley, Mariah Masse, Cole Merritt, Alexandra Navarrete-Young, Celina Neal, Elizabeth Potito, Rebecca Rogers, Owen Talley, Catherine Talty, Graem Timmons, Nicholas Walsh, Clare Zicari.

Sophomores

High Honors: Meredith Adams, Elise Bartlett, Lillian Bickerstaff-Richard, Tessa Bukowiec, Katherine Bullock, Kelsey Cole, Olivia Coughlin, Christopher D’Aquila, Amanda Fiorentino, Emily Knoettner, Erika Knox, Adelina Laprey, Lauren Layton, Katherine Mahoney, Payton Morse, Jack Northrop, Amanda Offermann, Erica Perkins, Clarissa Schooley, Rachel Stevenson;

Honors: Sophomores: Caroline Alexander, Sadie Arsenault, Marina Austin, Johanna Bennett, Hannah Berger, Jesse Bettencourt, Callahan Bettinson, Grace Bettinson, Jack Bouchard, Sydney Bridges, Alexander Brockelman, Sarah Carley, Brittany Catling, Alexandria Churchill, Grace Ciccarelli, Lindsey Cole, Spencer Cribby, Amanda Cusack, Devon Datsis, Hayley DeLuca, Suzanne Donovan, Kayla Dunn, Tressa Ellis, Matthew Ford, Jordan Gallant, Emma Gilmartin, Jordan Gomes, Spencer Goulette, Jenna Healy, Anna Hickey, Connor Hopkins, Ian Hovde, John Hughes, Forrest Kelley, Emilie Lafleur-Kief, Siobhan Langaas, Catherine Marcoullier, Erin McCafferty, Marina McCarthy, Cullen McCarty, John McDonald, Andrew Miller, Jonah Mitchell, Ian Morrison, Derek Murphy, Justin O’Donnell, Carly Osgood, Katherine Patten, Terra Pepin, Stephen Reid, Logan Roberge, Jack Rohrer, Stephanie Rundlett, Maggie Schofield, Ryan Sinclair, Chloe Smedley, Joshua Smith, Elizabeth Spiller, Caileb Stanley, Sierra Swasey, Matthew Tennant, Emma Thomson, Colby Todd, Shannon Todd, Caitlyn Tremblay, Riley Tully, Matthew Walter, Hyann Willey;

Commendations: Corey Ash, Amelia Bell, Brayton Chayer, Lindsey D’Amelio, Corinne Galante, Patrick Hannigan, Jackson Hay, Jillian Hiney, Evan Hultstrom, Samuel Johnson, Alexandra Jones, Martinez Lopez, Dante Nieves, Garrett Paavola, Rebecca Prouty, Austin Smith, Kyle Tinervin, Matthew Trainor.

Freshmen

High Honors: Renee Abruzzese, Jennifer Baker, Julia Harrod, Emma Henson, Lydia Jones, Peter Kenealy, Nicolina Kiklis, Alana Lauersen, Alexander Mayo, Henry McCaddin, Sarah O’Connor, Joshua Reynolds, Sophie Russell;

Honors: Eli Albert, Madeline Amidon, Katherine Bertolini, Isabel Bretz, Madigan Cogger, Malia Cryan, Ryan Daley, Samantha Dargie, Peyton Darrah, Daniel DellaPasqua, Sam DesMarais, Emma DiMuzio, Sarah Dorazio, Benjamin Eneman, Emma Ford, Elliott Gear, Rebekah Handley, Alex Harrigan, Parker Hogan, Elise Holly, Margot Kavanagh, Nathaniel Kaye, Kaela Kee, Lily Kondos, Michel Krueger, Trevor LaBonte, Anna Lane, Madison Lavigne, Alexandra Lawlor, Jacob Leclerc, Andrew LeDuc, Garrett Lillie, Michaela Lumia, MacKenzie Mallett, Nina Morse, William Mozingo, Kersey Neal, Megan O’Connell, Lily Oliver, Griffin Ouellette, Colin Palmer, Justin Park, Mili Patel, Herb Patzke, Noah Peltz, Olivia Phillips, Isabelle Pike, Lilian Posternak, Noah Prugar, Andrew Rodrigues, Tabatha Schuessler, Haylie Sevigny, Reilly Smedley, Cameron Smith, Carran Smith, Sophia Stephens, Sidney Suarez, Caedryn Talley, Ryan Webb, Camden Welch

Commendations: Tayla Bando, Allison Donovan, Jackson Grimes, Reid Hogan, Benjamin Knight, William Lach, Charles Leroux, Alexander Lumia, Kimberly Melo, Christopher Neilson, Mark Offermann, William Pratt, Jillian Prendergast, Sophia Remick, Camilla Shaw, Ryan Simpson, Brigitte Spencer, Maura Sweeney, Woo Bin Willey.