First Quarter 

Class Of 2015

First Honors: Paula Caras, Xinyi Chen, Nicholas Cole, Mariah Dallaire, Jacob Farnsworth, Katherine Gillespie, Jacob Jalbert, Christopher Kowash, Danica Labonte, Tyler LaPointe, Madison Lawlor, Vojtech Machytka, Sydnie Picard, Nicholas Roberts, Julia Russell, Christina Scenna, Jenna Scott, Katherine Senechal, Kailin Shi, Noah Smith, Emma Stewart, Bailey Tremblay, Emily Vallee, Xiaoran Wang, Xuezhou Wang, Lauren Wells, Alyssa Zamjohn, Jiaming Zhang, Wenhui Zhao, XingPei Zhuang;

Second Honors: Taylor Allen, Robert Balsamo, Kevin Barrett, Kayla Beaulieu, Kaeleigh Benson, Mitchell Bergquist, Derek Boissonnault, Andrea Borsani, Ashlyn Bourque, Vojtech Brtinsky, Amanda Burke, Quinn Campbell, Isaac Caron, Yiwei Chang, Tszying Chau, Abigail Chelate, Junyu Chen, Jenna Clum-Russell, Evan Combes, Saffron Courtney, Nicholas Cronin, Karaghan Curran, Haley DaGraca, Austin Daigle, Tori Daigle, Alexis Dapolito, Blake Douston, Kailey Dubuque, Holly Durgan, Liam Eisenhaur, Francesca Elnicki, Tyler Fleurant, Curtis Fortier, Stephanie Fuhrmann, Logan Gailitis, Steven Gay, Christopher Geyssel, Meghan Goebel, Lucas Going, Eric Gooch, Charles Goodrum, Aaron Goren, Lindsey Hall, Tyler Hannah, Johnelle Hardy , Christopher Harris, Emily Harris, Jessica Haskell, Kayleigh Henderson, Shawn Heyland, Lei Huang, Andrew Huot, Edwin Inness, Mitchell Jacques, Lexy Jenks, Olzhas Karazhigitov, Kelsey Kehoe, Youngshin Kim, Taylor Kocyba, Abigail Lapierre, Tyler Lebel, Yanbo Li, Yuanliang Li, Ran Luo, Hannah Maddix, John Maguire, Ian Marshall, Zachary McCarthy, Kaitlyn McCrum, Haleigh McKechnie, Victor Menezes, Brittney Mondor, Kyle Monroe, Jason Morrill, Tourner Moseley, Skye Murray, Andrew Nadeau, Lea Nason, Ryan Oliveira, Jenna Paul, Francesca Petrucci, Brittany Pinet, Alejandra Posada, McKalie Pouliot, Madelyn Preston, Elizabeth Provencher, Conor Purvis, Alexander Reppond, Emily Ribaudo, Brianna Roberge, Abigail Robinson, Tyler Rogers, Alicyn Romprey, Abigail Root, Michaela Royea, Mackenzie Sheehan, Lyndy Sherer, Curtis Simoneau, Isaac Sinclair, Dorina Sirois, Andrew Smith, Dylan Smith, Megan Sommer, Alexandria Spinney, Christopher Steward, Abigail Strickland, Erin Tangney, Centong Tao, Zoe Tarr, Brandie Taylor, Rucen Tian, Tian Tong, Bryanna Trott, Elisabeth Vaughan, Alyssa Voccia, Gabrielle Weigand, Courtney Wiemert, Chang Man Xu, Hanfu Xu, Ruitong Zeng, Huiran Zhang, Xinyi Zhang, Tianyu Zhou;

Third Honors: Kyle Adams, Nicole Agapiou, Justin Alcorn, Faith Benedict, Dustin Bertrand, Cameron Bilodeau, James Black, Justin Boure, Nicholas Brown, Daniel Bullard, Cameron Chamberlain, Xu Chen, Yawen Chen, Kong Wai Chu, Margaret Connellan, Giulia Corsetti Antonini, Emily Costello, Jonathan Cote, Caitlyn Doyon, Yuan Fan, Shyanne Frazier, George Gagnon, Myles Gamage, Kassandra Garcia, Liam Green, Ryan Haines, Kayla Haley, Ashley Houp,, Zhuhui Jin, Kaylee Lafortune, Taylar Lamontagne, Joy Landolfi, Keegan Lapointe, Chen Li, Ashton Lord, Victoria Lux, Brian Martin, Cameron Mondor, Logan Mooers, Joshua Moulton, Mariano Olazabal Aguilar, Ben Patterson, Alexandra Pettaway, Daniel Picard, Sarah Proctor, Valerie Rancourt, Zachary Robinson, Jake Ronnow, Kaitlyn Salcedo, Jaymie Seneca, Keke Shao, Samuel Tobin, O’Malley Walsh, Porter Washington, Ciwan Yilmaz, Benjamin Zuke.

Class Of 2016

First Honors: Sabena Allen, Lincoln Anderson, Lauren Bishop, Allison Cannon, Colby Doran, Samantha Eaton, Avalon Fedder, Henrikus Freeman, Abigail French, Makayla Goulet, Steven Guy, Cody Harris, Emilie Harris, Alanna Haslam, Connor Hayward, Bao Hoang, Ashley Howe, Taylor Lamarre, Kathleen LeBlanc, Kayla Martin, Peighton McClellan, Jorge Miralles Filippini, Alexis Nason, My Anh Nguyen, Tai Duc Nguyen, Forest Parenteau, Christian Park, Tong Pu, Emily Richards, Julia Rowlett, Abby Runnells, Kevin Sifuentes, Mai Thi Ha Tran, Jiacheng Wang, Gan Xiong;

Second Honors: Erin Acheson, Kelsey Adams, Olivia Aliberti, Alex Arnold, Kylemore Austin, Mitchell Bechard, Simon Belliveau, Jacob Bennert, Briyana Beyea, Kaylee Blake, Megan Blanchette, Analaide Boissonneault, Savannah Bouchard, Bethney Bouffard, Kaylee Burns, Jacob Buttarazzi, Barrett Campbell, Hayden Campbell, Kailin Carrier, Habin Cha , Junlin Chen, Tong Chen, Raymond Cheplic, Shayleigh Chevrier, Nicklas Claesson, Emma Clark, Savanna Coffin, Allison Cox, Gabrielle Croteau, Dung Tien Dang, Kelsey Daniels, Alexis DeGuzman, Rachel DellErba, Lauren Dickson, Riley Donovan, Qiyuan Dou, Samantha Dow, Katherine Dube, Tasha Dube, Lexus Dugal Flaherty, Ethan Dupuis, Garrett Eisenhower, Mackenzie Eldon, Andrew Elkinson, Briaunna Elliott, Tristan Falardeau, Kayla Gagne, Skyler Gaudette, Dylan Gooch, Haley Gray, Jacob Hale , Matthew Hall, Allison Hanright, Corey Hart, Mitchell Haskell, Micah Hersom, Connor Hevey, Madison Hillman, Rachel Hopkins, Michael Howard, Peter Hyde, Noah Jacques, Yuhao Ji, Gregory Kalagias, Miras Karazhigitov, Madison Kelly, Andrea Kessler Gomez, Lily Khalifa, Laurel Kirby, Daniel Klimovich, Samuel Kouba, Thy Vu Minh Le, Zyanna League, Abigail LeBlanc, Eden LeBlanc, Maizie Lee, Conner Lehigh, Jiabo Liang, Olivia Libby, Kathryn Lord, Xiao Ma, Daniel Marsh, Justin Masteller, Tanner McFarren, Emma McGahey, Katelyn McKenzie, Quhui Miao, Gabriella Miller, William Morris, Daria Morton, David Moses, Brooke Nadeau, Jenna Napoleone, Hanh Minh Nguyen, Minh Anh Nguyen, Abigail Ouellette, Bethany Pare, Nil Patel, Isaac Patry, Jessica Patterson, Nicole Patterson, Jeremiah Penaflorida, Samuel Penley, James Perkins, Joshua Pickus, Matthew Pipes, Kathryne Plumlee, Janelle Poitras, Libby Pomerleau, Marinna Purcell, Jennifer Pydych, Mingxia Qian, Youjia Qian, Victoria Renell, Derek Roberge, Shelby Ross, Zari Ruley, Nana Samare, Kenneth Seneres, Jinjing Shen, Longcheng Shen, Ann-Yong Shibles, Erin Smith, Aja Sobus, Abigail Stevens-Roberts, Thomas Teague, Anh Hien Tran, Simon Trcka, Cameron Twombly, Zachary Vandermeer, Itzel Villalvazo Salinas, Lindsey Walker, Lindsay Walls-Ott, Jared Waterhouse, Dayton Wintle, Tianni Xu, Xunkai Yang, Yanyu Yang, Jingyi Yuan, Zecheng Zhou, Tianxiao Zhu, Yuhong Zhu;

Third Honors: Stephanie Arbaiza, Ashley Brooks, Julia Chasse, Yanni Chen, Cosmina Ciolan, Cassidy Cochrane, Andrew Coleman, Lyric DeSimone, Jacob Dostal, Zachary Doucette, Xiaoyi Duan, Ashley Dunlop, Anthony Evans, Robert Faucher, Zachary Foss, Julianna Grondin, Isis Guignard, Madison Haskell, Yiqin He, Bailey Herrick, Alison Heyland, Khanh Huynh, Benjamin Jones, Mackenzie Jurgen, Victoria Kyle, Shawna Lachance, Taylor LaChance, Samantha Lambert, Arianna Lavoie, Paige Lawlor, Tatum LeClair, Eric Lemay, Joshua LePauloue, Shuyu Li, Xueyang Li, Courtney Martin , Austin McCrum, Miranda Mitton, Paige Morin, Robert Nicholson, Sarah O’Brien, Dung Phan, Taylor Phillips, Sarah Picard, Grace Pickering, Mani Reynolds, Hashilla Rivai, Devan Ruel, Evan Russell, Kelsie Sawyer, Jiawen Shou, Miranda Snow, Alexander Sparks, Kaila Swan, Walsh Troiani-Gagner, Tayler Walters, Jonathan Wells, Oliver Woznica-Coulombe, Zhengyi Zhou.

Class Of 2017

First Honors: Julian Andreades, Hanna Beaulieu, Jenna Beaulieu, Courtney Christoforo, Jill Courchene, Amanda Cyr, Jiayan Dong, Rachel Gailitis, Noah Goren, Kerrigan Goudreau, Emily Grant, Victoria Green, Brandon Hall, Kyle Holbrook, Daniel Huot, Dung Huynh, Iaryna Iasenytska, Michael Kowash, Benjamin Leary, Edgar Lozano, Victoria Mitchell, Justin Poitras, Eva Sachs, Reece Saunders, Daniella Sirois, Katie Spagnolo, Kaitlyn Watt, Annabel Winterberg, Moni Wu;

Second Honors: Caleb Bailey, Kimberly Banville, Nicholas Bartholomew, Matthew Basile, Parker Baumann, Lauren Bish, Daisy Blake, Nicole Buchanan, Cameron Cadorette, Emily Camire, Jonathan Camire, Isabella Capozzi, Benjamin Caras, Abbey Carignan, Lina Caron, Jennifer Chretien, Eric Clum-Russell, Nina Collay, Alison Cote, Indigo Courtney, Samantha Curran, Ashley Curtin, Colin Daly, Skye Danler, Grace Decker, Hannah Dill, Meredith Duffy, Carley Dumbrocyo, Emma Dutremble, Catherine Favreau, Kaitlyn Fleurant, John Fogg, Meaghan Fournier, Rachel Gailitis, Phoebe Gariepy, Adam Gibbons, Helia Gonzalez Rodriguez, Kimberly Grant, Garin Gregoire, Mahaley Hallett, Andrew Harvey, Sarah Henry, Richard Hettling, Haley Hobson, Meghan Holley, Nicholas Houde, Jiayu Huang, Edina Huric, Kathryn Hurst, Sidney Hurst, Duangporn Jaidee, Danielle Jennings, Taylor Jordan, Su Jung, Abdullah Karim, Joseph Kelley, Zachary LaChance, Jacob Lagasse, Olivia Lapointe, Michael Laverriere, Brandon Lebel, Paige LeBlanc, Michael Leedberg, Charles Lees, Ethan Levy, Guoli Lin, Sergio Lopez Sala, Yushan Luo, Lindsay Luopa, Tyler Lynn, Lucy Macomber, Julia Marquis, Emily Maynard, Benjamin McCarthy, Avery McKenzie, Alyssa Megin, Jacob Moisan, Lindsey Montpelier, Casey Nadeau, Noah Niles, Kaya O’Connor, Megan Orlandella, Ali Ouellette, Taylor Paquette, Revaz Pataradze Jr., Natasha Petit, Gabriel Picard, Mark Piterskiy, Allina Podgurski, Karley Proza, Hannah Pushaw, Tucker Raymond, Jing Ren, Andrew Reny, Kyle Roberge, Isabella Robinson, Shania Rodriguez, Glenn Rose, Megan Russell, Nathan Rutherford, Anouk Schmidt, Amanda Sejda, Spencer Smith, Andrew St. Peter, Meaghan Stephenson, Benjamin Steva, Suzanne Tanski, Sierra Tarbox, Hunter Tracy, Jordan Tremblay, Chase Wescott, William Wormwood, Kevin Xu, Jitao Zhang, Junshan Zhang;

Third Honors: Haneen Ahmida, Jocelyn Alvarez, Abigayle Bailey, Mikayla Bergquist, Ronald Breeden, Otto Busari, Dustin Casey, Molly Cianchette, Luke Cobleigh, Tatianna Collard, Noah Collette, Abigail Cook, Peter Cote, Thomas Cote, Tiana Croteau-Paige, Noah Dewitt, Connor Donahue, Corey Dumbrocyo, Keegan Fowler, Alexander Gerlach, Devin Goodwin, Elena Grace, Katie Grant, Brady Greenwood, Brooke Hall, Skylar Hebert, Katelynn Hill, Alexandra Hoyt, Madison Inverso, Xavier LeClair, Nicole Ledoux, Samantha Lovely, Austin Meserve, Alex Mitchell, Shannon Moskowitz, Timothy Murphy, Natalie Nadeau, Sheldon Parent, Katie Prior, Austin Robinson, Hailey Robinson, Morgan Rogers, Bryce Ross, Meghan Russell, Nathan Rutherford, Michaela Smith, Adam Thibodeau, Angelica Thomas, Sebastian Thonet, Mackenzie Townsend, Yuqiao Wang, Jaden Wells, Kashina Williams.

Class Of 2018

First Honors: Aiko Acevedo, Zachary Ahmida, Isaac Baker, Adia Beaudoin, Chandler Bilodeau, Noelle Boudreau, Dawson Buchanan, Louisa Colucci, Elise Courtney, Shannon Danis, Madison Dexter, Katherine Dowling, Mollie Eaton, Vincent Falardeau, Erin Farrell, Grace Farrington, Braden Foley, Kaitlyn Genest, Anna Green, Alexandra Hart, Owen Hey, Zoe Horton, Caleb Jacques, Molly Jacques, Noah Jalbert, Tate Judice, Morgan Lamarre, Daniel Laverriere, Wyatt LeBlanc, Felicia Lemieux, Laura Luchetti, Brody Manczak, Reagan Maurice, Hannah McAlary, Lauren Mesley, Abigail Morrill, Ethan Nadeau, Emma Nassif, Anh Truc Nguyen, Connor Northway, Douglas Peaslee, Alana Pettaway, Jennie Poisson, Jacob Richard, Deirdre Ridge, Joshua Roberts, Miranda Rose, Elizabeth Roy, Jillian Seale, Maria Seneres, Stefani Smith, Alivia Sobey, Roger Stone, Kayla Strout, Alexis Taylor, Charles Asher Thompson, Chloe Thurlow, Juliet Toshach, Arianna True, Sarah Vandermeer;

Second Honors: Gracie Acheson, Victoria Aliberti, Mackenzie Basile, Lauren Bayes, Madison Bearden, Nicholas Beaudoin, Elizabeth Bell, Hunter Bowdoin Leach, Griffin Brumer, Emily Camire, Logan Casey, Youyou Chen, Airik Cloutier, Taylor Cote, Amber Coxen, Abigail DellErba, Renee Dostal, Lexus Dubois, Logan Dubois, Addison Dufour, Alexis Dysinger, Victoria Dzbynski, Nolan Eisenhaur, Maeve Eniafe, Hannah Faucher, Basia Fisher, James Fitzpatrick, Tucker Fournier, Lucija Freeman, Jackson Fuller, Zoe Gagne, Olivia Gendron, Luke Gosselin, Hanna Goulet, Natalie Gustafson, Wangji He, Eric Heiman, Haley Hodgdon, Zachary Hodgkins, Cameron Houde, Cuong Huynh, Carlos Jimenez Lendinez, David Keohan Jr., Salma Khalifa, Caroline Kouba, Jacob Laplume, Jordan Laplume, Calli-Ann Leach, Sally Lehigh, Alexys Libby, Skyler Libby, Zachery Litvinchyk, Jiawei Liu, Yawen Liu, Garret Lynn, Jonathan Ma, Cody Macfarlane, Sara McInnis-Misenor, Skyler Merkison, Noelle Michaud, Bailey Miller, Jenessa Morin, Samantha Morse, Grace Murphy, Jerry Nason III, Sabrina Nguyen, Thanh Nguyen, Ryan Nodarse, Taylor Ouellette, Adella Page-Ryea, Adeline Paradis, Carl Pellerin, Jacob Penaflorida, Michael Perreault, Shaylyn Phillips, Chase Pierce, Jackson Pierce, Brian Pike, Delaney Prejean, Molly Rea, Ethan Richards, Kirsten Savage, Cameron Scott, Brogan Searle-Belanger, Dana Sirois, Andrew Small, Ethan Smith, Marissa St. Ours, Ella Stillman, Michael Underwood, Erica Verville, Lucas Wedgewood, Tucker Weeks, Victoria Williams, Allyson Wyman;

Third Honors: Trevor Alcorn, Samuel Archibald, Samuel Armstrong, Holden Bergeron, Curtis Bertrand, Megan Bray, Leigh-Anna Clegg, Dextany Colar, Nicole Curtin, Ryan DeLuca, Dianne Dervis, Caleb Doyle, Brady Evans, Jordan Foley, Isabel Garza Rodriguez, Liam Gillis, Erin Gray, Evan Green, Cristian Guevara, Lauren Hall, Andre Hart, Brett Hart, Kaitlyn Kelley, Ryan Kyle, Xinyi Mao, Cullen McIntyre, Matthew Merrill, Dylan Robert Paulette, Natalie Profenno, Chengyun Qi, Mya Rogers, Andrew Sanborn, Alexis Sargent, Brianne Siepmann, Jack Silke, Brady Speed, Elias Steward, Zachary Thyng, Joseph Vail, Andrew Verreault, John Webb, Connor Winn.