Second Quarter

Seniors

High Honors: Hannah Albert, Malory Connolly, Grace Cromwell, Emma Cusack, Erin D’Aquila, Jacqueline Eaton, Madeleine Ejdys, Marissa Ford, Hannah Knoettner, Emma Patten, Taylor Pelletier, Jordan Pidgeon, Rebecca Rogers, Joseph Yauch

Honors: Samantha Ackerley, Joseph Albert, Conall Anderson, Michael Bennett, Hannah Brown, Nora Burns, Emma Bychok, Kendall Carr, Stephen Carr, Jacquelyn Compositor, Jack Engholm, Sequoia Fister, Eden Fitzgerald, Jessica Foggarty, Justin Frecker, Addison Fredette, Georgiana Gardner, Zachary Gauthier, Thomas Giffen, David Giles, Olivia Golini, Alexander Hallas, Hunter Henriksen, Sarah James, Alexandra Jutras, Mark Kalnin, Joshua Karpowicz, Alison Lamoureaux, Claire Leroux, Amanda Lillie, Eric Lindbom, Jonathan Mackaman, Erin McKenna, Kevin McKenna, Julia Mello, Alexandra Murphy, Celina Neal, James Orso, Robert Papp, Madison Roberts, Samantha Robinson, Emma Rohrer, Anthony Ruest, Brooke Sevigny, Connor Smith, Amanda Sobotka, Danielle Sparks, Alexander Steffenberg, Hannah Will

Commendations: Daniel Bock, Andrew Brenna, Thomas Canino, Nicole Chipi, Tucker Corbett, Kiana Cryan, Jason Henson, Nicholas Heyland, Zane Insko, Brad Kelley, Lisa King, Kyle LaBossiere, Abigail Leclerc, Mariah Masse, Patricia McMurray, Cole Merritt, Alexandra Navarrete-Young, Haley Spiegel, Graem Timmons, Amber Wells, Blain Wood, Clare Zicari

Juniors

High Honors: Sydney Bridges, Tessa Bukowiec, Eleanor Cifrino, Erica Perkins, Stephen Reid, Logan Roberge, Clarissa Schooley, Caitlyn Tremblay

Honors: Meredith Adams, Caroline Alexander, Sadie Arsenault, Corey Ash, Marina Austin, Elise Bartlett, Hannah Berger, Jesse Bettencourt, Grace Bettinson, Lillian Bickerstaff-Richard, Katherine Bullock, Sarah Carley, Kelsey Cole, Olivia Coughlin, Christopher D’Aquila, Hayley DeLuca, Suzanne Donovan, Kayla Dunn, Tressa Ellis, Amanda Fiorentino, Corinne Galante, Jordan Gallant, Emily Geller, Tavia Godfrey, Spencer Goulette, Ian Hovde, John Hughes, Forrest Kelley, Emily Knoettner, Erika Knox, Siobhan Langaas, Adelina Laprey, Lauren Layton, Katherine Mahoney, Catherine Marcoullier, Erin McCafferty, Andrew Miller, Jonah Mitchell, Ian Morrison, Payton Morse, Derek Murphy, Jack Northrop, Justin O’Donnell, Amanda Offermann, Garrett Paavola, Terra Pepin, Charlotte Reilly, Gabrielle Rundlett, Stephanie Rundlett, Maggie Schofield, Ryan Sinclair, Chloe Smedley, Elizabeth Spiller, Caileb Stanley, Sierra Swasey, Matthew Tennant, Emma Thomson, Kyle Tinervin, Shannon Todd, Matthew Trainor

Commendations: Johanna Bennett, Callahan Bettinson, Anthony Bigos, Emily Bird, Jack Bouchard, Brittany Catling, Lindsey Cole, Spencer Cribby, Amanda Cusack, Devon Datsis, Daria Dingle, Matthew Ford, Emma Gilmartin, Patrick Hannigan, Jenna Healy, Anna Hickey, Samuel Johnson, Jack Lampinen, Marina McCarthy, Cullen McCarty, John McDonald, Carly Osgood, Katherine Patten, Amy Simpson, Colby Todd, Jessica York

Sophomores

High Honors: Renee Abruzzese, Jennifer Baker, Katherine Bertolini, Samantha Dargie, Daniel DellaPasqua, Benjamin Eneman, Jackson Grimes, Julia Harrod, Peter Kenealy, Alana Lauersen, Madison Lavigne, Alexandra Lawlor, Andrew LeDuc, Mackenzie Mallett, Alexander Mayo, Henry McCaddin, Nina Morse, Kana Muratake, Mami Muratake, Christopher Neilson, Sarah O’Connor, Justin Park, Layne Patry, Olivia Pavuk, Giriraj Ramgulam, Joshua Reynolds, Cameron Smith, Carran Smith

Honors: Eli Albert, Madeline Amidon, Tayla Bando, Isabel Bretz, Christopher Chalande, Morgan Chapman, Madigan Cogger, Alexander Cutler, Ryan Daley, Peyton Darrah, Samuel DesMarais,Will Donnell, Emma Finucan, Rebekah Handley, Alex Harrigan, Emma Henson, Parker Hogan,Reid Hogan, Elise Holly, Ashley Karpowicz, Nathaniel Kaye, Kaela Kee, Nicolina Kiklis, Lily Kondos, Trevor LaBonte, Anna Lane, Jacob Leclerc, Charles Leroux, Garrett Lillie, Alexander Lumia, Michaela Lumia, Kate Marshall, Camron Martenson, Kimberly Melo, Kersey Neal, Megan O’Connell, Mark Offermann, Lily Oliver, Griffin Ouellette, Colin Palmer, Karl Patzke, Noah Peltz, Olivia Phillips, Lilian Posternak, Noah Prugar, Sophia Remick, Andrew Rodrigues, Sophie Russell, Tabatha Schuessler, Ryan Simpson, Reilly Smedley, Brigitte Spencer, Sophia Stephens, Camille Stotz

Commendations: Stephanie Brenna, Malia Cryan, Emma DiMuzio, Allison Donovan, Gianna Festa, Emma Ford, Elliott Gear, Ella Gudbjoergsrud, Lydia Jones, Margot Kavanagh, Se Hyeok Kwon, Jake McKenna, Drew Merritt, William Mozingo, Isabelle Pike, William Pratt, Maura Sweeney, Caedryn Talley

Freshmen

High Honors: Marissa Catling, Samantha Corbett, Abigail Gerbino, Payton Humphrey, Robyn Jutras, Teal Kim, Brynn Rankin, Lucy Rickerich, Diana Whitman, Anne Yauch

Honors: Thomas Beecher, Sophia Blanchard, Kylie Blenk, Kiley Blondin, Sydney Bouchard, Logan Bourgeois, Elissa Bychok, Grace Campbell, Julia Carr, Thomas Carr, Brian Cronin, Garrett Cronin, Wendy Donnell, Thomas Donnelly, Benjamin Duffy, Kayla Edminster, Sophia Eytel, Shawna Gorham, Joseph Graziano, Patrick Grogan, Shauna Hannigan, Casey Harrison, Mae Hickey, Isabella Hoeveler, Ella Hovde, Marlow Hubbard, Dinon Hughes, Zoey Keenan, Laura Kenealy, Grant Long, Timothy MacDonald, Joshua Mackaman, Jacob Martin, Sydney May, Thomas McCarthy, Jackson McCarty, Cali McDonald, Madeline McKie, Kathryn Miller, Audrey Mitchell, Natalie Mitchell, Joseph Moulton, Mairead Murphy, Elizabeth Papp, Isabel Pease, James Peter, Colby Peters, Grace Reynolds, Lauren Schoff, Brett Smith, Madeline Spear, Anya Walsh, Brendan Webster, Zachary Westman, Abigail Wood

Commendations: Benjamin Alexander, Alexander Bair, Zoe Bardwell, Mark Engholm, Keenan Gamache, Abigail Hugo, Kelsey Johnston, Matthew Lampinen, Alex Nickerson, Natalie Panteleos, Spencer Pickett, Samantha Pooler, Karsten Rees, Emma Ruland, William Sheive, Sydney Shusta, Joey Slusher, Morgan Smith, Leah Sobotka, Hannah Sparks, Mya Succi, Daniel Thurlow, Isabella Whitney, Margaret Wilkinson, Natalie York