Boys Basketball

Dec. 10 @ Kennebunk 7 p.m.

Dec. 14 Cheverus 7 p.m.

Dec. 17 @ Windham 7 p.m.

Dec. 21 Massabesic 7 p.m.

Jan. 4 Scarborough 7 p.m.

Jan. 7 @ Portland 7 p.m.

Jan. 11 Biddeford 7 p.m.

Jan. 13 @ Sanford 7 p.m.

Jan. 15 Bonny Eagle 7 p.m.

Jan. 18 Thornton Academy 7 p.m.

Jan. 21 @ Gorham 7:45 p.m.

Jan. 25 @ Deering 7 p.m.

Jan. 28 Windham 7:45 p.m.

Feb. 1 Marshwood 7 p.m.

Feb. 3 @ Noble 6 p.m.

Feb. 5 @ South Portland 1 p.m.

Feb. 8 @ Bonny Eagle 7 p.m.

Feb. 11 Gorham 7:45 p.m.

Girls Basketball

Dec. 10 Kennebunk 7 p.m.

Dec. 14 @ Cheverus 7 p.m.

Dec. 21 @ Massabesic 7 p.m.

Dec. 23 @ Windham 7 p.m.

Jan. 4 @ Scarborough 7 p.m.

Jan. 7 Portland 7 p.m.

Jan. 11 @ Biddeford 7 p.m.

Jan. 13 Sanford 7 p.m.

Jan. 15 @ Bonny Eagle 7 p.m.

Jan. 18 @ Thornton Academy 7 p.m.

Jan. 21 @ Gorham 6 p.m.

Jan. 25 Deering 7 p.m.

Jan. 28 McAuley 6 p.m.

Feb. 1 @ Marshwood 7 p.m.

Feb. 3 Noble 6 p.m.

Feb. 4 South Portland 7 p.m.

Feb. 8 Bonny Eagle 7 p.m.

Feb. 11 Gorham 6 p.m.

Ice Hockey

Dec. 11 Yarmouth 6:15

Dec. 15 @ Leavitt 6 p.m.

Dec. 18 @ Gardiner 5:30 p.m.

Dec. 20 Bonny Eagle 3 p.m.

Dec. 21 Greely 8:30 p.m.

Jan. 4 @ Cape Elizabeth 5:30 p.m.

Jan. 11 Massabesic 8:30 p.m.

Jan. 15 @ Marshwood 2:30 p.m.

Jan. 17 @ Windham 3 p.m.

Jan. 22 @ York 4:45 p.m.

Jan. 24 @ Yarmouth 4:40 p.m.

Jan. 28 @ Fryeburg Academy 7:20 p.m.

Feb. 5 Gardiner 8:15 p.m.

Feb. 9 @ Camden Hills 7:10 p.m.

Feb. 12 Camden Hills 3 p.m.

Feb. 15 Cape Elizabeth 8:30 p.m.

Feb. 18 York 8:30 p.m.

Feb. 22 Windham 8:30 p.m.

Swimming

Dec. 10 Falmouth 4 p.m.

Dec. 17 @ Greely 7 p.m.

Jan. 7 Cape Elizabeth 4 p.m.

Jan. 14 McAuley/Deering 4 p.m.

Jan. 21 @ Cape Elizabeth/McAuley 4 p.m.

Feb. 4 @ South Portland 4 p.m.

Feb. 12 Southwesterns 3:30 p.m.

Wrestling

Dec. 11 Westbrook Invitational 9 a.m.

Dec. 15 @ Windham/Bonny Eagle 6:30 p.m.

Dec. 27 @ Noble 9:30 a.m.

Dec. 30 @ Deering/Noble 1 p.m.

Jan. 5 @ Portland/Kennebunk 5:30 p.m.

Jan. 8 @ Erskine Academy/Skowhegan 9 a.m.

Jan. 12 @ Cheverus/Sanford 6 p.m.

Jan. 19 Fryeburg Academy 6 p.m.

Jan. 26 @ Massabesic 6 p.m.

Jan. 29 @ Scarborough/Windham/Biddeford 10 a.m.

Feb. 5 Eastern Regionals 9:30 a.m.

Indoor Track

Jan. 8 @ Noble/Deering 8 a.m.

Jan. 15 @ Thornton Academy/South Portland 4:25 p.m.

Jan. 22 @ Bonny Eagle/McAuley/Portland 10:55 a.m.

Jan. 29 @ Biddeford/Massabesic/Cheverus 1:45 p.m.

Feb. 5 @ Gorham/Windham/Scarborough 8 a.m.

Feb. 12 Southwesterns 3:30 p.m.


Facebook comments