Seniors High honors

Elizabeth Andrews, Allison Beecher, Reilly Boyle, Hannah Bragdon, Daniel Charpentier, Aliah Clay, Mackenzie Doucette, Julianne Fitzpatrick, David Jacobs, Chloe Kellum, Megan McDonald, Hunter McDonnell, Abigail Moulton, Christopher Poulin, Daniel Quint, Tyler Robichaud, Sydney Robinson, Kayla Schneider, Jeffrey Skeats, Audrey Snow-Brine, Madeline Taylor, Stephanie Towne and Jacob Wilson.

Honors

McKayla Batchelder, Bethany Berger, Robert Chaplin, Emilie Dow, Alison Duplisea, Charles Durfee, Kayleigh Erwin, Kyle Goodale, Maria Goodale, Marcus Harding, Alexandrea Haye, Jamie LaPointe, Laura LaRiviere, Abigail E. Lord, Kristina Manners, Bryan Marrero, Reed Norton, Nathan Ouellette, Cody Pierce, Zachary Pierce, Holly Robinson, Aaron Rogers, Jeffrey Sparkowich, Madeline Stearns, Nikolai Tomaszewski, Gavin Turnbull, Peter Valentino, Kenneth Wright, Micaela Wright and Timothy Wright.

Juniors High honors

Mark Brewster, Tamar Cimenian, Anna Furness, Devyn Harding, Emma Huber-Young, Kent Kellar, Angela Leone, Mikaela Littlefield, Kate Macolini, Julia Michie, Madeleine Moulison, Nicholas Parrott, Adrienne Perron, Isabelle Smith, Matthew Swanick, Justin Villemaire, Zachary Villemaire and Hannah Woodward.

Honors

Talia Auen, Timothy Barnard, Tyler Bartlett, Charles Bell, Amber Booth, Alyssa Chase, Reid Chase, John DeAngelis, Joseph DeFelice, Clarisse Goncalves, Ashley Green, William Hahn, Caleb Heyland, Jacob Lareau, Anna Libby, Charles Mahar, Matthew McAllister, Elise McCormack-Kuhman, Emily Mott, Julia Nixon, Noah Pease, Gabrielle Peters, Shawn Ramsey, Samuel Sayward and Elizabeth Theriault.

Sophomores High honors

Elizabeth Curtis, Michelle Desjardins, Zoe Emerton, Alyssa Loukola, Bailey Marsh, Brian McMahon, Isaac Michaud, Aimely Michaud-Nolan, Hannah Moody, Madison Morin, David Ouellette, Ryan Sousa and Brooke Verge.

Honors

Ryan Barber, Caeli Beecher, Emma Clarrage, Vincent Crawford, Isabelle Creamer, Colby Damren, Dylan Danielson, Riley Dempsey, Lauren Dewey, Peter Dinmore, Kevin Finley, Elana Fortin, Sydney Foss, Elizabeth Gilpatric, Melodie Godin, Seana Grealey, Nicholas Hansen, Cassandra Haye, Maryalissa Hebden, Danielle Jarosz, Taryn Lambert, Kayla Lanagan, Kayla Looper, Bailey Marsh, Savannah Martin, Takara McDermott, Marisa Mizzoni, Alana Moisan, Wesley Moody, Allyson O’Brien, Nathan Olsen, Richard Patnaude, Alec Pinette, Halee Ramsdell, Keegan Reidy, Kaitlyn Schott, Dawson Sibley, Christopher Spearin, Molly Thompson and Emily Villemaire.

Freshmen High honors

Kylie Belanger, Rosemary Campanella, Erin Clawson, Patrick Dinmore, Olivia Durfee, Raven Goodell, Mitchell Libby, Jack Macolini, Joel Paris, Estelle Reardon, Megan Schneider, Benjamin Stevens, Madison Szczygiel, Matthew Szczygiel, Leah Tufts and Channing Wang.

Honors

Dylan Adamsky, Liam Bell, Emma Bernhardt, Noah Boucher, Timothy Bullard, Matthew Buonanno, Olivia Clay, Charles Clough, Kala Cummings, Quentin Curtiss, Brendan Dean, Jennifer Erwin, Brenda Griffin, Mitchell Hanagan, Brianna Hennessey, Bryn Heyland, Kaylee Hollins, Ethan Huber-Young, Megan LaChance, Madison LaValle, Nicholas Maynard, Sean McCormack-Kuhman, Taylor McDermott, Tyler Morrison, Ryan Norton, Shawn Ouellette, Kathleen Perry, Drew Peters, Nolan Potter, Paige Raymond, Christian Saulnier, Isabelle Sossei, Mitchel Stapleton, Jesse Taylor, Gwenyth Webber and Michael Wrigley.