FIRST QUARTER

• SENIORS

High Honors: Ellen Berrigan, Briana Eaton, Emily Horowitz, Michael King, Carolyn Lee, Anna Murphy, Conor O’Brien, Michael O’Connor, Aaron Prugar, Samantha Stocks, Francesca Tabora, Alana Thyng, Zoe Weston

Honors: Sarah Baker, Rachel Barrows, Andrea Beaulieu, Devon Bettinson, Andrew Bird, Meghan Boria-Meyer, Jack Briggs, David Cartier, Lindsey Casey, Madison Cromwell, Hannah Daigneault, Craig Decato, Alanna Eaton, Matthew Eaton, Mallory Evans, Mitchell Finitz,Bryan Fountain, Elliot Friar, Shaheen Ganem, Elizabeth Hall, Andrew Hayford, Nicole Heroux, Caroline Hird, Julia Hird Ryan Horr, Rachel Kelley, Caitlin Kelly, Addison LaBonte, Liam Langaas, Daniel Langenheim, Andrew Lusty, Ryan Lusty, Tyler Martin, Daryl McKenna, Timothy McMahon, Andrea Mountford, Eric Offermann, Taylor Palmer, Kali Potito, Samuel Preston, Thomas Rasche, Abby Raynes, Kyle Robinson, Jasmine Rodriguez, Chelsea Schilling, Abby Schriefer, Philip Solimine, Haley Spencer, Shelby Spencer, Michael St. Denis, Nicole Tremblay, Ryan Twohig, Kimberly Walker, Austin Wallace, Benjamin Young;

Commendations: Thomas Arsenault, Conor Banfield, Laura Cannata, Makayla Carpenter, Hannah Cooper, Jake Cryan, Gregory Filias, Elizabeth Fiorentino, Joseph Galante, Abby Geiling, Troy Giguere, Samuel Jennison, Michael Khan, Margaux Maertens, James McCafferty, Jared Petruzzella, Cari Posternak, Kasey Poulin, Eilish Reynolds, Emily Rumble, Meghan Schindler, Gabriella Steffenberg, Andrew Stotz, Colleen Tourigny, Olivia Vail, Zachary White, Rowan Winters, Savannah Young.

• JUNIORS

High Honors: Courtney Burns, Alexandra Root, Patrick Walsh;

Honors: Adam Bailey, Alexa Bando, William Bennett, David Bresnahan, Olivia Broadrick, Theodore Bullock, Scott Burnett, Peter Carley, Timothy Connolly, Michael Consaga, Caroline Cross, Lauren Durkin, Nicholas Eaton, Cameron Frecker, Daniel Galante, Sarah Garfield, Benjamin Gauthier, Nicholas Goulette, Olivia Greer, Chelsea Hawkins, Kristen Hultstrom, Seth Johnson, Amanda Kasbohm, Thomas Kinton, Victoria Knoepfel, Zachary Leal, Brandon LeBlanc, Daniel Leroux, Joseph Leroux, Olivia Leroux, Ashley Lomasney, Daniel Martin, Gabriel Mata, Rafael Mata, Evan McElwain, Sean McKenna, Fran Mendoza, Melissa Mitchell, Sarah Palmer, Talia Pepin, Lauren Pickford, KeYana Reid, Thomas Reid, Jenna Rumble, Abby Schofield, Erin Sheahan, Ivy Sheehan,Megan Shusta, Danielle Simpson, Shea Spiller, Sabrina Stephens, Veronica Sullivan, Anna Swiatek, Sarah Tewksbury, Aaron Todd, Logan Tully,Jared Twombly, Gage Wolfe, Rachel Yorke, Eleni Zotos

Commendations: Christina Boutin, Michael Bridges, Kathryn Brown, Hayley Byrne, Emily Campbell, Cole Castorina, Olivia Cavalieri, Ruby Cribby, Bridget Cronin, Brandon Desmond, Joshua Donohoe, Olivia Drew, Spencer Fox, Zachary Franklin, Timothy Gauthier, Isabel Goodwin, Jocelyn Grogan, Carly Johnson, Madisen Knoepfel, Andrew Kolbjornsen, Benjamin Lawlor, Heidi McCarthy, Bailey McKenna, Alexander Mercurio, Kyle Morrison,Taylor Newton, Adley Palreiro, Derek Pate, Abigail Pease, Austin Raines, Sage Rundlett, Emma Russell, Anthony Sciaudone, Lily Smith, Stanley Szeniawski, Christopher Timmons, Eric Warner, Wesley Warner, Theodore Warnquist.

• SOPHOMORES

High Honors: Adam Briggs, Renee Dervishian, Mason Finitz, Kiyanna Hutchins, Christian O’Connor, Christopher O’Connor, Samuel Rickerich, Bryce Sobotka, Erica Weigel

Honors: Wyatt Austin, Drew Binger, Phillip Bolz, Liam Bond, Philip Brockelman, Courtney Cole, Adam Crepeau, Kathleen Cronin, Abigail Cruz, Madison Darrah, Ava Douris, Heather Evans, Abigail Ferland, Kelley Francis, Amber Freeman, Tyler Gallant, Ashlea Gerbino, Liam Goodale, Spencer Hapgood, Sean Horigan, Allison Jusczak, Gabriella Knox, Madeline Leroux, Carter Long, Grant Mahoney, Carlie Martin, Silvia Mayr, Hunter McKay, Joshua Mitchell, Nicholas Moulton, Charles O’Shaughnessy, Heather Offermann, Sarah Panteleos, Zachary Pease, Alyson Philbrook, Barrett Pritchard, Fionnbharr Reynolds, Nicholas Schilling, Anna Schindler, Theodore Scontras, Taylor Simpson, Trenton Spencer, Hannah St. Denis, Paul Sturgis-Bright, Brynn Vessey, Benjamin Wallace, Joshua White, Nicholas York, Lucas Young, Derek Zhou

Commendations: Colin Amidon, Catherine Bonner, Morgan Briggs, Jackson Cogger, Hannah Crusan, Juliana DePerrio, Madelyn Dignam, Anne Graziano, Ross Hogan, Kilala Iwazawa, Sean Kelly, Georgianna Knowles, Olivia Lamontagne, Jack Lawlor, Mitchell Lee, Adam Legg, Michael Mazur, Conner O’Brien, Madison Patten, Austin Santoro, Amanda Sevigny, Emily Sudrabin, Elizabeth Wagner.

• FRESHMEN

High Honors: Malory Connolly, Emma Cusack, Georgiana Gardner, Zachary Gauthier, Abigail Goodrich, Joshua Karpowicz, Hannah Knoettner, Amanda Lillie, Erin McKenna, Taylor Pelletier, Lydia Shaw, Amanda Sobotka, Joseph Yauch;

Honors: Samantha Ackerley, Hannah Albert, Joseph Albert, Kevin Barrett, Edward Bengtson, Michael Bennett, Colby Berger, Andrew Brenna, Hannah Brown, Justin Burley, Nora Burns, Emma Bychok, D’Anna Cartony, Grace Cromwell, Cameron Curtin, Erin D’Aquila, Jacqueline Eaton, Jack Engholm, Peter Fagone, Eden Fitzgerald, Marissa Ford, Thomas Giffen, David Giles, Olivia Golini Gabriela Gomes, Adelle Goyetche, Amanda Hamilton, Zachary Handley, Jason Henson, Shawn Heyland, Zane Insko, Adam Jannetti, Alexandra Jutras, Kara Kelly, Kayla Kelly, Lisa King, Alison Lamoureaux, Claire Leroux, Samuel Mark, Mariah Masse, Gisela Mata, Kevin McKenna, Julia Mello, Griffin Mercer, Cole Merritt, Alexandra Navarrete-Young, Derek Neal, John Neary, James Orso, Robert Papp, Emma Patten, Colin Reed, Madison Roberts, Samantha Robinson, Rebecca Rogers, Emma Rohrer, Michael Sault, Crewe Schuessler, Brooke Sevigny, Connor Smith, Carolyn Solimine, Danielle Sparks, Alexander Steffenberg, Catherine Talty, Tyler Thornton, Graem Timmons, Conor Tully, Nicholas Walsh, Hannah Will, Blain Wood, Clare Zicari

Commendations: Tyler Barrows, Daniel Bock, Kendall Carr, Hugh Castorina, Kiana Cryan, Jack de la Pena, Samantha Fagone, Jessica Foggarty, Devan Fountain, Justin Frecker, Addison Fredette, Hunter Henriksen, Nicholas Heyland, Megan Hiney, Brad Kelley, Kyle LaBossiere, Cecilia Lacouture, Lars Lauersen, Abby Leclerc, Eric Lindbom, Makenzie Moore, Hannah Panteleos, Jordan Pidgeon, Elizabeth Potito, Anthony Ruest, Jesse Terhune, Jesse Wang, Brandon Wong.