Third Quarter

Seniors

High Honors: Samantha Ackerley, Michael Bennett, Kendall Carr, Malory Connolly, Emma Cusack, Jessica Foggarty, Hannah Knoettner, Amanda Lillie, Erin McKenna, Katherine Melo, Rebecca Rogers, Danielle Sparks, Hannah Will, Joseph Yauch;

Honors: Hannah Albert, Conall Anderson, Tyler Barrows, Hannah Brown, Nora Burns, Emma Bychok, Stephen Carr, Grace Cromwell, Kiana Cryan, Erin D’Aquila, Jacqueline Eaton, Madeleine Ejdys, Sequoia Fister, Eden Fitzgerald, Marissa Ford, Justin Frecker, Addison Fredette, Georgiana Gardner, Zachary Gauthier, Thomas Giffen, David Giles, Olivia Golini, Hunter Henriksen, Jason Henson, Sarah James, Mark Kalnin, Joshua Karpowicz, Brad Kelley, Abigail Leclerc, Claire Leroux, Eric Lindbom, Kevin McKenna, Julia Mello, Alexandra Murphy, Celina Neal, James Orso, Robert Papp, Emma Patten, Taylor Pelletier, Rachel Peters, Jordan Pidgeon, Elizabeth Potito, Madison Roberts, Samantha Robinson, Emma Rohrer, Brooke Sevigny, Lydia Shaw, Connor Smith, Amanda Sobotka, Alexander Steffenberg, Blain Wood;

Commendations: Joseph Albert, Hannah Armstrong, Daniel Bock, Thomas Canino, Nicole Chipi, Jacquelyn Compositor, Jack Engholm, Samantha Fagone, Amanda Hamilton, Zane Insko, Lisa King, Lars Lauersen, Casey Moaratty, Alexandra Navarrete-Young, John Neary, Hannah Panteleos, Anthony Ruest, Owen Talley, Catherine Talty, Amber Wells, Clare Zicari.

Juniors

High Honors: Meredith Adams, Johanna Bennett, Sydney Bridges, Tessa Bukowiec, Katherine Bullock, Eleanor Cifrino, Olivia Coughlin, Payton Morse, Erica Perkins, Stephanie Rundlett, Clarissa Schooley, Chloe Smedley;

Honors: Caroline Alexander, Sadie Arsenault, Corey Ash, Elise Bartlett, Hannah Berger, Grace Bettinson, Lillian Bickerstaff-Richard, Sarah Carley, Kelsey Cole, Lindsey Cole, Christopher D’Aquila, Hayley DeLuca, Daria Dingle, Suzanne Donovan, Kayla Dunn, Tressa Ellis, Connor Elsemore, Amanda Fiorentino, Matthew Ford, Corinne Galante, Jordan Gallant, Emily Geller, Spencer Goulette, Patrick Hannigan, Jenna Healy, Anna Hickey, Ian Hovde, Samuel Johnson, Alexandra Jones, Emily Knoettner, Erika Knox, Siobhan Langaas, Adelina Laprey, Lauren Layton, Erin McCafferty, Andrew Miller, Jonah Mitchell, Derek Murphy, Jack Northrop, Justin O’Donnell, Amanda Offermann, Garrett Paavola, Terra Pepin, Stephen Reid, Logan Roberge, Gabrielle Rundlett, Maggie Schofield, Amy Simpson, Ryan Sinclair, Austin Smith, Joshua Smith, Elizabeth Spiller, Caileb Stanley, Emma Thomson, Kyle Tinervin, Shannon Todd, Matthew Trainor, Caitlyn Tremblay;

Commendations: Matthew Arsenault, Hugh Beaton, Jesse Bettencourt, Callahan Bettinson, Liam Bonner, Alexander Brockelman, Spencer Cribby, Devon Datsis, Tavia Godfrey, Jillian Hiney, John Hughes, Evan Hultstrom, Forrest Kelley, Jack Lampinen, Catherine Marcoullier, Marina McCarthy, Cullen McCarty, John McDonald, Ian Morrison, Katherine Patten, Matthew Robidoux, Jack Rohrer, Tucker Shepherd, Sierra Swasey, Colby Todd, Jessica York.

Sophomores

High Honors: Jennifer Baker, Katherine Bertolini, Daniel DellaPasqua, Benjamin Eneman, Julia Harrod, Peter Kenealy, Anna Lane, Madison Lavigne, Alexander Mayo, Nina Morse, Kana Muratake, Mami Muratake, Megan O’Connell, Sarah O’Connor, Justin Park, Layne Patry, Giriraj Ramgulam, Joshua Reynolds, Andrew Rodrigues, Sophie Russell, Cameron Smith, Carran Smith, Ryan Webb;

Honors: Renee Abruzzese, Eli Albert, Hannah Alessi, Madeline Amidon, Tayla Bando, Isabel Bretz, Christopher Chalande, Alexander Cutler, Samantha Dargie, Peyton Darrah, Emma DiMuzio, Allison Donovan, Gianna Festa, Alexander Gay, Alex Harrigan, Emma Henson, Parker Hogan, Reid Hogan, Ashley Karpowicz, Margot Kavanagh, Nathaniel Kaye, Nicolina Kiklis, Lily Kondos, Trevor LaBonte, Reed LaBossiere, Alana Lauersen, Alexandra Lawlor, Jacob Leclerc, Andrew LeDuc, Charles Leroux, Garrett Lillie, Alexander Lumia, Michaela Lumia, Mackenzie Mallett, Kate Marshall, Camron Martenson, Henry McCaddin, Kimberly Melo, Drew Monteith, Christopher Neilson, Mark Offermann, Colin Palmer, Karl Patzke, Olivia Pavuk, Noah Peltz, Olivia Phillips, William Pratt, Noah Prugar, Sophia Remick, Tabatha Schuessler, Haylie Sevigny, Ryan Simpson, Reilly Smedley, Brigitte Spencer, Sophia Stephens, Camille Stotz;

Commendations: Joseph Bouchard, Morgan Chapman, Madigan Cogger, Malia Cryan, Ryan Daley, Samuel DesMarais, Will Donnell, Emma Finucan, Elliott Gear, Jackson Grimes, Elise Holly, Lydia Jones, Kaela Kee, Dylana Munn, Kersey Neal, Lily Oliver, Lilian Posternak, Maura Sweeney, Hunter Watson.

Freshmen

High Honors: Grace Campbell, Marissa Catling, Samantha Corbett, Payton Humphrey, Teal Kim, Grant Long, Natalie Mitchell, Brynn Rankin, Lucy Rickerich, Diana Whitman, Abigail Wood, Anne Yauch;

Honors: Benjamin Alexander, Alexander Bair, Anna Baker, Zoe Bardwell, Thomas Beecher, Sophia Blanchard, Sydney Bouchard, Logan Bourgeois, Elissa Bychok, Kylie Caramihalis, Thomas Carr, Brian Cronin, Garrett Cronin, Wendy Donnell, Thomas Donnelly, Jack Drew, Benjamin Duffy, Kayla Edminster, Sophia Eytel, Abigail Gerbino, Shawna Gorham, Joseph Graziano, Shauna Hannigan, Casey Harrison, Isabella Hoeveler, Ella Hovde, Marlow Hubbard, Dinon Hughes, Kelsey Johnston, Robyn Jutras, Zoey Keenan, Laura Kenealy, Michael Lannon, Corina Lombardi, Timothy MacDonald, Joshua Mackaman, Jacob Martin, Thomas McCarthy, Jackson McCarty, Kathryn Miller, Audrey Mitchell, Joseph Moulton, Mairead Murphy, Alex Nickerson, Elizabeth Papp, Isabel Pease, Colby Peters, Spencer Pickett, Lindsey Plaisted, Samantha Pooler, Grace Reynolds, Emma Ruland, Lauren Schoff, Joey Slusher, Brett Smith, Morgan Smith, Madeline Spear, Daniel Thurlow, Ryan Thurlow, Brendan Webster, Margaret Wilkinson, Alexander Zinkevicz;

Commendations: Kylie Blenk, Kiley Blondin, Mark Engholm, Keenan Gamache, Mae Hickey, Abigail Hugo, Oscar Kwok, Matthew Lampinen, Cali McDonald, Madeline McKie, James Peter, William Sheive, Sydney Shusta, Leah Sobotka, Hannah Sparks, Anya Walsh, Zachary Westman, Isabella Whitney.