First Quarter

Seniors

High Honors: Samantha Ackerley, Hannah Albert, Conall Anderson, Michael Bennett, Stephen Carr, Malory Connolly, Grace Cromwell, Emma Cusack, Madeleine Ejdys, Joshua Karpowicz, Hannah Knoettner, Claire Leroux, Jonathan Mackaman, Erin McKenna, Celina Neal, Taylor Pelletier, Jordan Pidgeon, Rebecca Rogers, Anthony Ruest, Lydia Shaw, Alexander Steffenberg, Hannah Will, Joseph Yauch;

Honors: Colby Berger, Daniel Bock, Hannah Brown, Justin Burley, Nora Burns, Emma Bychok, Thomas Canino, Kendall Carr, Zachary Carroll, Hugh Castorina, Elaine Cavalieri, Jacquelyn Compositor, Kiana Cryan, Erin D’Aquila, Jack de la Pena, Jacqueline Eaton, Jack Engholm, Samantha Fagone, Sequoia Fister, Eden Fitzgerald, Jessica Foggarty, Marissa Ford, Justin Frecker, Addison Fredette, Georgiana Gardner, Zachary Gauthier, Thomas Giffen, David Giles, Olivia Golini, Hunter Henriksen, Jason Henson, Nicholas Heyland, Zane Insko, Sarah James, Alexandra Jutras, Mark Kalnin, Brad Kelley, Lisa King, Abigail Leclerc, Amanda Lillie, Eric Lindbom, Paige McElwain, Kevin McKenna, Patricia McMurray, Julia Mello, Katherine Melo, Cole Merritt, Makenzie Moore, Alexandra Murphy, James Orso, Hannah Panteleos, Robert Papp, Emma Patten, Autumn Rees, Madison Roberts, Samantha Robinson, Emma Rohrer, Brooke Sevigny, Connor Smith, Amanda Sobotka, Danielle Sparks, Haley Spiegel, Catherine Talty, Graem Timmons, Amber Wells, Clare Zicari;

Commendations: Joseph Albert, Andrew Brenna, Alexandra Cable, Brendan Carney, Adelle Goyetche, Amanda Hamilton, Kyle LaBossiere, Cecilia Lacouture, Lars Lauersen, Marcus Mitchell, Alexandra Navarrete-Young, John Neary, Taylor Paavola, Rachel Peters, Elizabeth Potito, Mark Slusher, Alex Turgeon, Nicholas Walsh, Blain Wood.

Juniors

High Honors: Sadie Arsenault, Sydney Bridges,Katherine Bullock, Sarah Carley, Stephen Reid, Stephanie Rundlett, Clarissa Schooley, Chloe Smedley;

Honors: Meredith Adams, Corey Ash, Marina Austin, Elise Bartlett, Johanna Bennett, Jesse Bettencourt, Grace Bettinson, Lillian Bickerstaff-Richard, Tessa Bukowiec, Eleanor Cifrino, Kelsey Cole, Olivia Coughlin, Amanda Cusack, Lindsey D’Amelio, Christopher D’Aquila, Devon Datsis, Suzanne Donovan, Kayla Dunn, Tressa Ellis, Connor Elsemore, Abigail Eneman, Amanda Fiorentino, Matthew Ford, Corinne Galante, Jordan Gallant, Emily Geller, Tavia Godfrey, Spencer Goulette, Patrick Hannigan, Jenna Healy, Anna Hickey, Evan Hultstrom, Samuel Johnson, Forrest Kelley, Emily Knoettner, Erika Knox, Siobhan Langaas, Adelina Laprey, Lauren Layton, Katherine Mahoney, Erin McCafferty, Marina McCarthy, Cullen McCarty, Andrew Miller, Jonah Mitchell, Payton Morse, Derek Murphy, Jack Northrop, Justin O’Donnell, Amanda Offermann, Katherine Patten, Terra Pepin, Erica Perkins, Charlotte Reilly, Logan Roberge, Matthew Robidoux, Gabrielle Rundlett, Maggie Schofield, Tucker Shepherd, Amy Simpson, Ryan Sinclair, Joshua Smith, Caileb Stanley, Emma Thomson, Kyle Tinervin, Shannon Todd, Matthew Trainor, Caitlyn Tremblay;

Commendations: Caroline Alexander, Matthew Arsenault, Hugh Beaton, Hannah Berger, Callahan Bettinson, Anthony Bigos, Brayton Chayer, Lindsey Cole, Spencer Cribby, Hayley DeLuca, Daria Dingle, Benjamin Finitz, Emma Gilmartin, Ian Hovde, John Hughes, Katie Knowles, Catherine Marcoullier, John McDonald, Garrett Paavola, Colton Santoro, Joseph Scontras, Elizabeth Spiller, Sierra Swasey, Matthew Tennant, Colby Todd, Riley Tully.

Sophomores

High Honors: Renee Abruzzese, Jennifer Baker, Katherine Bertolini, Daniel DellaPasqua, Julia Harrod, Margot Kavanagh, Peter Kenealy, Trevor LaBonte, Madison Lavigne, Jacob Leclerc, Nina Morse, Sarah O’Connor, Olivia Pavuk, Giriraj Ramgulam, Joshua Reynolds;

Honors: Eli Albert, Madeline Amidon, Tayla Bando, Isabel Bretz, Christopher Chalande, Morgan Chapman, Madigan Cogger, Alexander Cutler, Ryan Daley, Samantha Dargie, Peyton Darrah, Will Donnell, Allison Donovan, Benjamin Eneman, Cameron Fenderson, Gianna Festa, Emma Finucn, Sydney Gilman, Jackson Grimes, Ella Gudbjoergsrud, Rebekah Handley, Emma Henson, Reid Hogan, Elise Holly, Lydia Jones, Nathaniel Kaye, Kaela Kee, Nicolina Kiklis, Lily Kondos, Reed LaBossiere, Anna Lane, Alana Lauersen, Alexandra Lawlor, Andrew LeDuc, Garrett Lillie, Alexander Lumia, Michaela Lumia, Mackenzie Mallett, Kate Marshall, Camron Martenson, Alexander Mayo, Henry McCaddin, Kimberly Melo, Drew Merritt, Drew Monteith, William Mozingo, Kersey Neal, Christopher Neilson, Megan O’Connell, Mark Offermann, Lily Oliver, Griffin Ouellette, Colin Palmer, Justin Park, Layne Patry, Karl Patzke, Noah Peltz, Olivia Phillips, Isabelle Pike, Lilian Posternak, William Pratt, Noah Prugar, Sophia Remick, Andrew Rodrigues, Sophie Russell, Tabatha Schuessler, Ryan Simpson, Reilly Smedley, Cameron Smith, Carran Smith, Sophia Stephens, Caedryn Talley, Ryan Webb;

Commendations: Hannah Alessi, Adrian Bracciott, Stephanie Brenna, Malia Cryan, Sam DesMarais, Emma DiMuzio, Sarah Dorazio, Emma Ford, Elliott Gear, Nicholas Giles, Alex Harrigan, Parker Hogan, Ashley Karpowicz, Se Hyeok Kwon, Bradley Lavoie, Charles Leroux, Jake McKenna, Haylie Sevigny, Maura Sweeney, Camden Welch.

Freshmen

High Honors: Marissa Catling, Samantha Corbett, Garrett Cronin, Thomas Donnelly, Kayla Edminster, Payton Humphrey, Laura Kenealy, Teal Kim, Kathryn Miller, Natalie Mitchell, Brynn Rankin, Lucy Rickerich, Diana Whitman, Anne Yauch;

Honors: Benjamin Alexander, Thomas Beecher, Sophia Blanchard, Kylie Blenk, Logan Bourgeois, Elissa Bychok, Grace Campbell, Kylie Caramihalis, Julia Carr, Brian Cronin, Wendy Donnell, Benjamin Duffy, Sophia Eytel, Kaia Fryling, Abigail Gerbino, Joseph Graziano, Patrick Grogan, Shauna Hannigan, Casey Harrison, Mae Hickey, Isabella Hoeveler, Dinon Hughes, Abigail Hugo, Kelsey Johnston, Robyn Jutras, Zoey Keenan, Oscar Kwok, Matthew Lampinen, Grant Long, Timothy MacDonald, Joshua Mackaman, Jacob Martin, Sydney May, Thomas McCarthy, Madeline McKie, Audrey Mitchell, Olivia Morse, Joseph Moulton, Mairead Murphy, Alex Nickerson, Elizabeth Papp, Taylor Parker, Isabel Pease, James Peter, Spencer Pickett, Samantha Pooler, Grace Reynolds, Emma Ruland, Lauren Schoff, Brett Smith, Madeline Spear, Arie Thompson, Daniel Thurlow, Anya Walsh, Anson Wang, Brendan Webster, John Welch, Isabella Whitney, Abigail Wood;

Commendations: Julia Babcock, Zoe Bardwell, Neill Beaton, Kiley Blondin, Wyatt DeLise, Vincent Derro, Jack Drew, Mark Engholm, Keenan Gamache, Julia Horrigan, Ella Hovde, Alivia King, Julia Leahy, Cali McDonald, Natalie Panteleos, Colby Peters, Lindsey Plaisted, William Sheive, Samuel Sinclair, Joey Slusher, Payton Small, Jessa Smith, Morgan Smith, Leah Sobotka, Hannah Sparks, Spencer Thorne-Bower, Ryan Thurlow, Zachary Westman, Margaret Wilkinson, Alexander Zinkevicz.