Androscoggin County

Auburn: Dustin Anderson, Derek Bowen, Julia Clough, Alyssa Coyne, Rye Daily, Ashten Hackett, Douglas Kester, Cameron McGary, Henry Moniz, Kimberly Preble, Katherine Read, Alexandra Snowe.
Durham: Ryan Baker, Elizabeth Boynton, Erica Brown, Crystal-Lynn Cloutier, Matthew Hardison, Andrew Morgan, Brittany Rice, Benjamin Stiles, Craig Sullivan, Dory Whynot, Alexander Wilder.
East Poland: Alex St. Pierre.
Greene: Cody Martel, Katie Wonch.
Lewiston: Renee Bissonnette, Elizabeth Brochu, Devin Carrier, Devon Daigle, Erica Lacasse, Thomas LeBlond, Joseph Manley, Peter Ouellette, Nicole Pelletier, Samantha Sawyer, Timothy Smith, Emily St. Pierre, Craig Thibeault, Jared Turcotte-Brown.
Lisbon: Jeffrey Mercer, Terrence O’Brien.
Lisbon Falls: Elisha Beal, Daniel Suthers.
Livermore: Esther Bizier, Aubray Landry, Lindsey Timberlake.
Minot: Kenneth Bundy.
Poland: Brandon Brown, Gabrielle Finger, Andrew Young.
Sabattus: Katherine Bartos, Ariel Boulette, Travis Pulk.
Turner: Jonathan Bubier, Lawrence Caldwell, Allison Fereshetian, Spencer Hathaway, Autumn Landry, Noel Madore, Nicole Maher, Kate McKeown, Megan Miller, Ashley Naylor, Eric Theiss, Kimberly Tremblay, Margaret
Varney, Warren Varney.
West Minot: Lisa DesRochers.

Cumberland County

Bridgton: Daniel Casey.
Brunswick: Maryam Ansari, Michelle Armes, Eric Berube, John Bilodeau, Kimberly Bilodeau, Erik Bodwell, Mara Bonsaint, Jeffrey Cardoza, Alesha Coffin, Dana Freshley, Joseph Fricks, Zachery Garcia, Miranda Johnson, Simon Labbe, Chelsea Leeman, Brianna Lemieux, Nicole Messerman, Zakkary Morin, Ashley Paulette, Adam Reno, Whitney Salvail, Victoria Schuyler, Erik Selberg, Valerie Smith, Hannah Sprague, Adrian St. Pierre, Olivia Tetu, Ethan Welner.
Cape Elizabeth: Aaron Brogan, Kate Cadena, Natalie Cohen, Paige Pendarvis, Christopher Treister, Susan Tuttle.
Casco: Shannon Brenner, Corey Morton.
Cumberland: Nicole Cidorowich, Danielle Cyr, Ryan Dawson, Sarah Lockhart, Allison Scott, Ella Shaw.
Cumberland Center: Nathaniel Wildes.
Cumberland Foreside: Christopher Duffy.
Falmouth: Caitlin Conroy, Cara D’Alfonso, Laura Duran, Alicia Hahn, Lauren Jones, Christopher Marchetti, Kyle McCoy, Benjamin Millick, William Poole, Amanda Skinner, Allison Sparta.
Freeport: Erik Crone, Nicole Farley, Christopher Farrar, Cameron Grillo, Lauren Parker, Sarah Rowe, Jai Wescott.
Gorham: Justin Bolinger, Megan Hamilton, Courtney Hawkes, Christopher Kokoll, Annie Ledoux, Logan Nee, Bailey O’Brien, Miriam Rimkunas, Sarah Robinson, Kara Sarver, Jennifer Stoudt, Jeffrey Sun, Chantal-Marie Tijssen, Whitney Tulloch, Kelsey Wilson, Linda Wong.
Gray: Jenna Beaulieu, Elyse Doyle, Brian Grant, Joseph Ripley, Cassandra Robinson.
Harpswell: Ricardo Lalonde, Thomas Owen.
Harrison: Justin St. John. Naples: Erin Murphy, Sydney Walker.
New Gloucester: Meredith Flanders, Danielle Steele.
North Yarmouth: Heather Antz, Patrick Buchanan, Maxfield Freeman, Lauren Kinney, Molly Young.
Peaks Island: Zev Eisenberg.
Portland: Johanna Cairns, Brittney Calder, David Chandpen, Erin Coleman, Pardis Celijani, Justin Earley, Mary Emmi, Ashley Feeney, Matthew Fitzgerald, Maria Fournier, Daniel Gerges, Arianna Goulatis, Hamish Haddow, Marc Halverson, Cory Helmick, Molly Hoyt, Kara Kenny, Heather Lipps, Robert Marcroft, Stephen Martin, Adrian Matos, Robert Miller, John Misener, Kirk Mullen, Joel Mundy, Heather Muzzy, Hoang Nguyen, Rory Nickerson, Laura Philbrook, Evan Pollard, Kayla Porcelli, Haley Py, Katie Ramirez, Maxime Riggs, Thomas Robinson, Zachary Scrutchfield.
Pownal: Terik Hammoud, Bruce Tuttle.
Raymond: Hannah Lachance, Jennifer Larocque, Arthur Olsen, Michael Orsini, Dorson Plourde, Mary Wiley.
Scarborough: Christopher Albert, Natalie Cahoon, Whitney Chamberlain, Amie Dick, Matthew Gallagher, Siqi Geng, Jenna Hoops, Katrina Horgan, Michael Johnston, Tamara Labanowski, Nancy Leasure, Jennifer Luja, Josephine Mattsson, Kathleen Milliken, Alexandra Pastore, Samantha Pelletier, Jonathan Pelletier, Matthew Piccolo, Julia Pons, Zachary Porter, Timothy Robbins, Lauren Sesto, Kelly Thibeault, Brian Van Dam.
South Portland: Adrian Amy, Lauren Arsenault, Margaret Bagley, Maxwell Berube, Thomas Biskup, Kathryn Card, Zachary Drown, Kaiya Hansen, Sarah Howard, Alison Kill, Imberly McGaffin, Molly O’Brion, Courtney Perruzzi, Hannah Rowell, Emma Strubell, Rachel Wickinson.
Standish: Benjamin Delcourt, Amanda Hooper, Jessica MacDonald, Matthew McGee, Jennifer Vincent.
Steep Falls: Joseph Bailey, Bethany Simon.
Westbrook: Brandon Bailey, Evan Chase, Alyssa Chauvette, David Debree, Christopher Dubois, Sarah Lingo, Alison Swan.
Windham: Naveed Ahmady, Nicole Begley, Megan Brown, Paige Case, Tirza Clark, David Kuczewski, Kate McPherson, Kristen Morrison, Jonathan Simpson.
Yarmouth: Shelby Eagan, Carleton Ericson, Christina Hassett, Gabrielle Ingram, Leigh Johnson, Ethan Micucci, Michelle Moylan, Andrew Piccirillo, Samantha Reny, Patrick Ryan, Gregory Smith, Peter Strand.

Franklin County

Jay: David Farrington, Kelsey Macomber, Gregory Melcher, Kristyn Timberlake.
Farmington: Molly Flanagan, Alexander Lee, Adam Paul.
Rangeley: Ashley Morton.
Wilton: Elliot Leopold, Peter Roberts, Sophia Wilkins.

Oxford County

Bethel: Megan Bonney, Lance Brown, Erin Murphy.
Brownfield: Stephanie Lange.
Bryant Pond: Mariah Bundy, David Lawrence.
Dixfield: Eric Bolduc, Bradley McLeod, Marina Slover.
Fryeburg: Nicole Pelkie.
Lovell: Zachariah Belding, Daniel Broyer, Celine MacLean, Lauren Reeves, Jesse Sawin.
Mexico: Brittany Bedard, Katie Drouin, Corey Hotham, Allison Roy.
Norway: Ashlyn Detlefsen, Sean Hardy, Lucas Newcomb, Colin Vail.
Otisfield: Rachel Curit.
Oxford: Alicia Millett.
Peru: Rachael Hall, Jessica Mayo.
Porter: Michelle Dullinger, Jessica Metcalf.
Rumford: Kristen Chenard, Kiley Clement, Eliza Cormier.
South Paris: Timothy Paradis, Samuel Sayen.
Waterford: Mollie Bell, Joshua Little.

Sagadahoc County

Bath: Paul Amsden, John Kidney, Anthony Snyder.
Bowdoin: Christian Baade, Jenna Bowley, Katelyn Kinney, Morgan Kinney, Sarah Watts, Keri West, Erica Woods.
Bowdoinham: Brian Bousquet-Smith, Ashley Clark, Shauna Ferry.
Georgetown: Daniel White.
Phippsburg: Stephen Clark, Elizabeth Connolly, Charles Pye, Ashley Romatowski.
Richmond: Rachel Carter, Nicholas Noble, Rachel Scribellito, Amanda Will, Sarah Williams.
Topsham: Amanda Anderson, William Brown, Benjamin Cox, Michael FitzGerald, John Frey, Krislyn Hyatt, Ian Messier, Jack Obery, Matthew Pelletier, Christina Starr, Daniel Whitney.
West Bath: Kathleen Kienstra, Julia Knowles, Maura Walker.

York County

Alfred: Eric Beaver, Kevin Brooks, Amy Khiel.
Arundel: Katie Brochu, Samantha Buttarazzi.
Berwick: Margaret Burns, Jamie Dandreta, Jhen-da Prince, Brittany Reed, Katelyn Straw.
Biddeford: Molly Beyer, Cory Boissonneault, Sarah DeGroot, Daniel Huy, Jaclyn McCurry.
Buxton: Breanne Boutillier, Celeste Lozier, Joseph Marro, En Yin Wu.
Cape Neddick: Jonathan Marcoullier.
Dayton: Ryan Hanusek.
East Waterboro: Katrina Campos.
Eliot: Tyler Corbly, Patricia Holmes, Katherine Keener, Sarah Kent, Rebecca MacDonald, Stacia Oparowski, Nicole Reiner.
Hollis Center: Monica Amabile, Kelly Bradbury, Alexander Coulling, Jason Pote, Alan Rounds, Evan Semie, Martha Smith.
Kennebunk: Kaitlyn Anderson, Lindsey Barton, Alexandra Carter, Sarah Drake, Benjamin Goodman, Robert Hussey, Meghan Jodrie, Kaitlyn Stitt, Jillian Young.
Kennebunkport: Kourtney Bonsey, Elizabeth Condon.
Kittery: Courtney Connor, Brianna Galle, Nathan Galle, Emily Hinkle, Charles Scott. Kittery Point: Alex Pinkham, Maura Roche.
Lebanon: Christopher Chase, Emma Hanzl, Nicholas Pride.
Limington: Joshua Gastonguay.
Lyman: Charles Belanger, Adam Duguay, Amanda Michaud, Amanda Parslow.
Moody: Caitlin Down.
North Berwick: Taryn Denoncour, Kimberly Downing, Jade Larrabee, Tess LeClair, Nicholas Moore, Ellen Moriarty, Bethany Tibbetts, Sarah Tibbetts.
North Waterboro: Thomas Kwiatek, Amy Marchessault.
Old Orchard Beach: James Baltos, Jordan Clark, Tricia Evangelista, Holly Thompson-Feeley.
Parsonsfield: Lauren Duplin, Mazie Pierce.
Saco: Michael Bailey, Marc Beauchemin, Joseph Begin, Maria Biasin, Elaina Branco, Morgan Brockington, Sean Campbell, Juliet Cobb, Ashley Collette, Joseph Cote, Kimberly Dao, Frances Foehrenbach, Shannon Folsom, Samuel Foster, Michelle Gibbons, Samantha Henderson, Matthew Koehler, Lauren LaBonte, Danielle Laverriere, John McAuliffe, Kyle McAuliffe, John Mondor, Yendi O’Toole, Sarah Parker, Erin Pike, Raquelle Rinfret, Kristyn Souliere, Kerianne Tripp.
Sanford: Katie DeRoche, Diana Durant, Samantha Durant, Anthony Forni, Caleb Frederick, Stephanie Guillemette, Mandy Hampton, Matthew Kapise, Alycia Laferte, Kathryn Mailhot, Adam Morrissey, Zachariah Pacheco, Shannon Paiement, Marshall Ramini, Kyle Sikes, Cameron Stuart, Collin Stuart, Ryan Theriault.
Shapleigh: Jordan Lamb.
South Berwick: Danielle Armitage, Jaclyn Bousquet, Julia Bousquet, Nicole Brisson, Erin Carter, Katelyn Connolly, Siobhan Cusack, Meghan Dietsch, David Elwell, Lindsey Gori, Scott Graunke, Jushua Komusin, Krystal Martin, Davis McCarthy, Paul McClay, Christopher Protzmann, Shauna Sedler, Aubrey Webster.
Springvale: Alyssa Hodgdon, Monica Khun, Katelyn Kimball, Joseph Kowalski, Ethan Lamb, Brandon Levesque, Thomas Wilson.
Wells: Daniel Barra, Elizabeth Caron, Marcus Desveaux, Brandon Durand, Nicholas Elliston, Christopher Ludden, Kendra MacDonald, Amanda Missud, Thomas Sahebjam, Dianah Shelley, Andrew Sutryn, Brittany Toth, Samantha Wood.
York: Monique Boutin, Morgan Burbank, Nicholas
Butler, Eugene Corey, Lauren Coupal, Jason Durkin, Justin Gallant, Meghan McKenna, Ryan Means, Kayla Peard, Emma Power, Hannah Schriefer, Martha Shaw, Michael Sheahan, Carlena Smith, Helen Sturgis-Bright, Glenn Swanson, Sarah Tourigny, Aaron Waldman, Kimberly Young.