Alfred: Ashleigh Gilman; Arundel: Amanda Martemucci, Molly Nunan;

Auburn: Kelsey Blanchette, Grady Burns, Jessica Chouinard, Elizabeth Cox, Matthew Daigle, Shay Daily, Rebecca Dubois, Heather Dvorak, Chelsea Martin, Michael Peitersen;

Bath: William Lane, Kieran Nichols;

Belfast: Ellen Marlow; Berwick: Elizabeth Dunn;

Bethel: Jacquelyn Reis, Alyssa Steven;

Biddeford: Holly Emmons, Megan Millette, Lindsay Roy;

Bowdoin: Katherine Hyde; Bridgton: Tareyn Vigna;

Bristol: Cassandra Smerdon;

Brunswick: Samuel Bernier, Melaine Christensen, David Fisk, Emily Hoering, Heather Libby, Ashley Smith, Matthew Towle;

Buxton: Keeley Cronin, Elizabeth Paquette, Samantha Simmons, Roger Tracy;

Cape Elizabeth: Meagan Winker; Cape Neddick: Charli Sayward; Cumberland: Katharine Keough, Heather Morse; Cumberland Foreside: Shannon Flaherty, Carolyn Young;

Damariscotta: Nicaela Giglia, Nicholas Waltz;

Dover Foxcroft: Katie Marshall;

Durham: Shawn Menard;

East Poland: Rebecca Wright; East Wilton: Kinda Lilley-Karkos; Eliot: Sarah Kumin;

Falmouth: Kelsey Graffam;

Farmington: Caitlin Alexander, Natasha Allison, Jordan Atkinson, Matthew Banning, Katie Clifford, Eric Cole, Karen Collins, Rebecca Cunningham, Kimberly Cushman, Joshua DeMello, Jaime Denton, Amanda DesChenes, Abigail Dustin, Kimberly Fenner, Kimberly Ferrari, Thomas Ferrari, Ronald Flannery, Rebecca Grzesik, Elizabeth Hassett, Sumer Higgins, Patrick Kelly, Victoria Labree, Sharon Lake, John Leso, Krysta Lilly-Brown, Emily Loring, Stavroula Menoudarakos, Jourdan Merritt, Lindsey Moloney, Katherine Nadeau, Maeve O’Reiley, Rebecca Park, Elizabeth Quigley, Karen Reed, Liberty Roberts, Alexander Robinson, Farmington: Amanda Roy, Elizabeth Sargent, Giselle Scherle, Melani St Pierre, Corrina Therrien, Caroline Tolstad, Jason Tuthill, David Walsh, Heustis Whiteside, Melanie Willard, Grace Williams, Catherine Zachary;

Freeport: Victoria Coskery, Hannah Goodenow, Sarah Gordon, Jordanna Simard, Kelcie Simmons, Heather Thomas, Joshua Zuniga;

Fryeburg: Jennifer Bertino, Chelsea Hill, Thomas West;

Gorham: Andrew Dean, Emma Deans, Rachel Lamblin, Sara Lolley, Megan Meehan;

Gray: Rachel Clement, Abigail Hersom, Melissa Ryan;

Hollis Center: Katherine Thompson; Kennebunk: Erin Beal, Shawn Callahan, Kristin Mackenzie;

Kennebunkport: Jeremiah Cook; Kingfield: Alana Knapp, Trevor Palmatier, Julia Rideout; Kittery: Sara Burton, Lauren Kennison, Katherine Sousa;

Lebanon: Justine DiMambro, Jennie McComish, Jordan Turcotte;

Lewiston: Amanda Chick, Amie Daniels, Matthew Lamare, Meghan Lewis, Amy Siebert;

Lincolnville Center: Jennifer Grinnell;

Lisbon: Esther Carr, Jennifer Chick;

Lisbon Falls: Phillip Carville;

Litchfield: Nicole Ellis;

Livermore: Nicholas Berry, Randall Berry, Brittney Castonguay, Scott McDaniel;

Livermore Falls: Emily Baillargeon, Lauren Breton, Michael Lafreniere, Becky Mills, Travis Mills;

Long Island: Melanie Floyd; Lyman: Danielle Doyle, Jessica Lacourse;

Mechanic Falls: Sean Chase;

Mexico: Heather Dubendris;

Naples: Nicole Phillips;

New Gloucester: Catherine Stubbs;

North Berwick: Christina Cotty, Lindsay Eastman, Christopher Johnson;

North Turner: Jasmine Portales;

North Waterboro: Alyssa Amari, Evgeni Bouzakine;

North Yarmouth: Elizabeth Walk;

Old Orchard Beach: Kristen Couturier, Kristi Geaumont;

Otisfield: Amanda Dyer; Oxford: Molly Cohen;

Parsonsfield: Elizabeth Theriault;

Phippsburg: Aaron Watson;

Poland: Heather Clark, Edgar Satterfield;

Portland: Alicia Adams, Jessica Bernhardt, Laura Cowie, Cathryn Cunningham, Leanne Fasulo, Cameron Fecteau, Aruna Kenyi, Casey Mull, Emily Rice, Tyler Robinson, Kelly Steinhagen, Christine Stevens, Katie Vanderburgh, Molly Venne, Kara Wordell;

Pownal: Kristen Stasinowsky;

Raymond: Hannah Huber, Jacqueline Potvin;

Rockland: Melissa Burgess, Logan Faulkingham, Kyle Sareyani; Rumford: Allison Berry, Brittany Garcia, Jarrod Goodwin, Marie Russell;

Sabattus: Ashley Labrie; Saco: Alyssa Carignan, Catherine Ingraham, Stephanie Lennon, Emma Morrison, Kassaundra Ricker, Paul Santamore, Melissa Tarbox; Sanford: Michele Daige, Lacey Tatosky;

Scarborough: Alexandria Paquette, Laura Pons, Katie Thomas; Shapleigh: Jodi Abbott, Katie Beyea, Schuyler Jordan;

South Berwick: Ian Garcia-Grant, Martin Lamberts-Lowenbruck, Ashleigh Locke, Maria Sedler;

South Paris: Emily Beebe, Megan Coffin, Megan Whitman;

South Portland: Chelsea Bartlett, Melissa Bodwell, Seth Gaffar, Joshua Garneau, Kevin Gulliver, Cidney Mayes, David Powers, Tyler Wilburn;

Springvale: Jonathan Brock; Standish: Caileigh Nelson, Rebecca Terrio, Erika Tingley, Andrew Wright; Steep Falls: Bridget Ferry;

Tenants Harbor: Kristen Bisson;

Thomaston: Holly Ames-Allan;

Topsham: Sarah Cropley, Kristin Klaiber;

Turner: Heather Budzko, Kristen Ellis, Ashley Godbout, Allison Hunter, Sarah McKeown, Elizabeth Morris, Brittany Rea, Natasha Varney;

Union: Jennifer Baum, Jacquelyn Murphy;

Vassalboro: Daniel Bizier, Jeffrey Lees, Benjamin Sandy; Vinalhaven: Kayla Conway; Waldoboro: Hilary Harkins, Amanda Reibel; Warren: Courtney Leach;

Wells: Brody Ford, Emily Moulton; West Baldwin: Nicole Rankin;

West Farmington: Kelly Greene; West Newfield: Katherine Doyle; West Paris: Tiffany Kennison, Elaina Sessions;

Westbrook: Leah Douglass, Rachel Joiner, Stephanie Lamson, Heather Peters, Diana Quinlan;

Wilton: Benjamin Altmaier, Sean Caron, Erin Corey, Abigail Gilbert, Sara Gilbert, Scott Hilton, Michael MacKay, Kevin Quinn-Kelly, Daniel Stefanilo;

Windham: Sarah Brown, Garrett Clemmer, Hannah Gallagher, Jacob Goodness, Jessica Grass, Jessica Harris, Jessica Leavitt, Kaitlin Toto, Daniel Winter;

Windsor: Summer Bowie; Woolwich: Alyssa Siegel;

Yarmouth: Samantha Hall;

York: Ashley Babin, Chelsea McGowan, Dana Perkins, Thomas Ross.