Fourth Quarter

Seniors

High Honors: Courtney Cole, Madison Darrah, Juliana DePerrio, Mason Finitz, Kelley Francis, Amber Freeman, Liam Goodale, Gabriella Knox, Christian O’Connor, Heather Offermann, Amanda Sevigny, Taylor Simpson, Jared Twombly, Brynn Vessey;

Honors: Brooke Ambrosino, Drew Binger, Liam Bond, Adam Briggs, Philip Brockelman, Noah Carpenter, Kevin Carr, Victoria Churchill, Kathleen Cronin, Abigail Cruz, Nicholas Darby, Cristian Davila, Renee Dervishian, Madelyn Dignam, Abigail Ferland, Ashlea Gerbino, Anne Graziano, Georgianna Knowles, Olivia Lamontagne, Madeline Leroux, Jiamei Liu, Carter Long, Carlie Martin, Conner O’Brien, Christopher O’Connor, Zachary Pease, Barrett Pritchard, Matthew Prouty, Madelyn Rennie, Samuel Rickerich, Bryce Sobotka, Trenton Spencer, Paul Sturgis-Bright, Emily Sudrabin, Robert Sullivan, Erica Weigel, James Winkler;

Commendations: Wyatt Austin, Mikayla Civali, Adam Crepeau, Hannah Crusan, Heather Evans, Michael Gallagher, Tyler Gallant, Sean Horigan, Allison Jusczak, Mitchell Lee, Adam Legg, Hunter McKay, Sarah Panteleos, Alyson Philbrook, Anna Schindler, Elizabeth Wagner, Asher Wilford, Derek Zhou.

Juniors

High Honors: Emma Bychok, Jacquelyn Compositor, Malory Connolly, Grace Cromwell, Emma Cusack, Marissa Ford, Zachary Gauthier, Olivia Golini, Hannah Knoettner, Amanda Lillie, Taylor Pelletier, Jordan Pidgeon, Emma Rohrer, Amanda Sobotka, Hannah Will, Joseph Yauch;

Honors: Samantha Ackerley, Hannah Albert, Tyler Barrows, Michael Bennett, Hannah Brown, Nora Burns, Kendall Carr, Tucker Corbett, Kiana Cryan, Erin D’Aquila, Jacqueline Eaton, Madeleine Ejdys, Eden Fitzgerald, Jessica Foggarty, Addison Fredette, Georgiana Gardner, David Giles, Gabriela Gomes, Zachary Handley, Hunter Henriksen, Jason Henson, Nicholas Heyland, Zane Insko, Sarah James, Mark Kalnin, Kayla Kelly, Lisa King, Alison Lamoureaux, Abigail Leclerc, Claire Leroux, Eric Lindbom, Jonathan Mackaman, Paige McElwain, Erin McKenna, Cole Merritt, Alexandra Murphy, Alexandra Navarrete-Young, James Orso, Ashlee Ortstadt, Kellie Owen, Robert Papp, Emma Patten, Rachel Peters, Elizabeth Potito, Madison Roberts, Samantha Robinson, Anthony Ruest, Lydia Shaw, Connor Smith, Danielle Sparks, Graem Timmons, Nicholas Walsh;

Commendations: Edward Bengtson, Andrew Brenna, Alexandra Cable, Samantha Fagone, Adelle Goyetche, Alexander Hallas, Amanda Hamilton, Alexandra Jutras, Joshua Karpowicz, Lars Lauersen, Katherine Melo, Makenzie Moore, Brooke Sevigny, Alexander Steffenberg, Catherine Talty, Matthew Wacker, Blain Wood, Clare Zicari.

Sophomores

High Honors: Meredith Adams, Caroline Alexander, Sadie Arsenault, Elise Bartlett, Grace Bettinson, Lillian Bickerstaff-Richard, Tessa Bukowiec, Katherine Bullock, Brittany Catling, Kelsey Cole, Olivia Coughlin, Christopher D’Aquila, Amanda Fiorentino, Jordan Gallant, Spencer Goulette, Emily Knoettner, Erika Knox, Siobhan Langaas, Adelina Laprey, Lauren Layton, Katherine Mahoney, Jack Northrop, Amanda Offermann, Logan Roberge, Clarissa Schooley, Matthew Tennant, Shannon Todd, Riley Tully;

Honors: Corey Ash, Marina Austin, Johanna Bennett, Hannah Berger, Jesse Bettencourt, Callahan Bettinson, Sydney Bridges, Alexander Brockelman, Sarah Carley, Brayton Chayer, Lindsey Cole, Spencer Cribby, Lindsey D’Amelio, Devon Datsis, Hayley DeLuca, Suzanne Donovan, Tressa Ellis, Matthew Ford, Emma Gilmartin, Tavia Godfrey, Jordan Gomes, Jenna Healy, Anna Hickey, Jillian Hiney, Ian Hovde, Evan Hultstrom, Alexandra Jones, Forrest Kelley, Emilie Lafleur-Kief, Catherine Marcoullier, Erin McCafferty, Cullen McCarty, John McDonald, Andrew Miller, Jonah Mitchell, Ian Morrison, Payton Morse, Derek Murphy, Justin O’Donnell, Carly Osgood, Katherine Patten, Terra Pepin, Erica Perkins, Stephen Reid, Charlotte Reilly, Jack Rohrer, Stephanie Rundlett, Maggie Schofield, Ryan Sinclair, Chloe Smedley, Austin Smith, Joshua Smith, Caileb Stanley, Sierra Swasey, Emma Thomson, Kyle Tinervin, Colby Todd, Matthew Trainor, Caitlyn Tremblay, Matthew Walter;

Commendations: Matthew Arsenault, Jack Bouchard, Grace Ciccarelli, Amanda Cusack, Mitchell Drew, Kayla Dunn, Corinne Galante, John Hughes, Jack Lampinen, Marina McCarthy, Jordyn McIntire, Dante Nieves, Garrett Paavola, Rebecca Prouty, Joseph Scontras, Elizabeth Spiller.

Freshmen

High Honors: Renee Abruzzese, Jennifer Baker, Emma Henson, Kaela Kee, Peter Kenealy, Nicolina Kiklis, Trevor LaBonte, Alana Lauersen, Andrew LeDuc, Sarah O’Connor, Olivia Phillips, Joshua Reynolds, Sidney Suarez, Maura Sweeney;

Honors: Katherine Bertolini, Isabel Bretz, Madigan Cogger, Alexander Cutler, Ryan Daley, Samantha Dargie, Peyton Darrah, Daniel DellaPasqua, Allison Donovan, Sarah Dorazio, Benjamin Eneman, Emma Finucan, Emma Ford, Elliott Gear, Alex Harrigan, Julia Harrod, Parker Hogan, Reid Hogan, Elise Holly, Lydia Jones, Ashley Karpowicz, Margot Kavanagh, William Lach, Anna Lane, Madison Lavigne, Alexandra Lawlor, Jacob Leclerc, Garrett Lillie, Alexander Lumia, Michaela Lumia, MacKenzie Mallett, Alexander Mayo, Henry McCaddin, Jake McKenna, William Miller, Drew Monteith, Nina Morse, Kersey Neal, Megan O’Connell, Lily Oliver, Colin Palmer, Justin Park, Mili Patel, Karl Patzke, Noah Peltz, Lilian Posternak, Andrew Rodrigues, Sophie Russell, Tabatha Schuessler, Haylie Sevigny, Reilly Smedley, Carran Smith, Brigitte Spencer, Caedryn Talley, Ryan Webb, Camden Welch;

Commendations: Stephanie Brenna, Morgan Chapman, Malia Cryan, Sam DesMarais, Emma DiMuzio, Gianna Festa, Jackson Grimes, Rebekah Handley, Nathaniel Kaye, Charles Leroux, Kimberly Melo, William Mozingo, Christopher Neilson, Mark Offermann, Natalee Ortstadt, Isabelle Pike, William Pratt, Jillian Prendergast, Noah Prugar, Sophia Remick, Camilla Shaw, Ryan Simpson, Cameron Smith, Sophia Stephens, Hunter Watson, Woo Bin Willey.